Začne na Mazancích cesta k dalším medailím?!

22.4.2016

foto Začne na Mazancích cesta k dalším medailím?!

Atmosféra houstne, nervozita stoupá, tlak narůstá, rosný bod se orosil, poslední úplněk před startem ME se právě naplnil. Český tým již dnes míří do Jeseníků, aby se – prozatím pro lesní disciplíny - rozhodlo, kdo bude za měsíc reprezentovat před domácím publikem.

Od minulé zprávy bohužel některým tah na jesenickou branku zbrzdily zdravotní problémy, Denisa Kosová a Vojta Král mají po angíně a víkend budou muset možná strávit ve volnějším tempu, Pája Kubát si před týdnem při tréninku propíchl chodidlo, ale do Šumperka míří rovněž – motivace je vysoká a dokáže leccos překonat!

Nejprve si všichni dnes zamotají hlavu kroužením na šumperském oválu, pro víkend si jí ovšem musí opět uvést do správného směru - čekají na ně závody na klasické trati a na krátké trati. Konají se v příhodných terénech - klasika na mapě loňského MČR v téže disciplíně, krátká v prostoru pro nás obzvlášť motivačním - právě tam, kde jsme před osmi lety získali dvě medaile z mistrovství světa! Přesněji řečeno, získali je Michal Smola a Radka Brožková. A Bingo je opět u toho, dnes již jako asistent týmu, předávající své zkušenosti (byť kdyby naskočil do plného tréninku, jistě by mohl plnohodnotně konkurovat mnohým svým následovníkům).

pk

 generální partner
hlavní partneři

hlavní mediální partner
mediální partneři
nápojoví partneři

partneři

podporovatelé

partnerská samospráva

pořadatelé