Kategorie D14B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    45 m, 11 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 A 51 = 15:21:00 9992004 Banasiak Joanna 49P 0450 C 53 = 15:23:00 7205017 Marková Ema STE 0252 A 55 = 15:25:00 2025004 Piecek Emilia 19P 0350 C 57 = 15:27:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 59 = 15:29:00 8796 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 61 = 15:31:00 ? Sadzikowska Magdalena 1HP 0250 C 63 = 15:33:00 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 65 = 15:35:00 338218 Šmelíková Dorota LCE 0260 B 67 = 15:37:00 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 69 = 15:39:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 B 71 = 15:41:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 73 = 15:43:00 7204988 Hájková Lucie SOP 0350 A 75 = 15:45:00 446369 Sedlářová Jolana TBM 0359 B 77 = 15:47:00 53866 Mudráková Eliška LCE 0352 B 79 = 15:49:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 B 81 = 15:51:00 2058487 Tesařová Tereza KSU 0393 B 83 = 15:53:00 49381 Mrózek Teresa TRI 0251 B 85 = 15:55:00 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 87 = 15:57:00 2091546 Kočová Halina TZL 0255 B 89 = 15:59:00 889306 Janků Daniela LCE 0350 B 91 = 16:01:00 361987 Mulíčková Markéta ABM 0362 B 93 = 16:03:00 416074 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 95 = 16:05:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 97 = 16:07:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 99 = 16:09:00 232032 Králová Jolana TBM 0360 B 101 = 16:11:00 1408272 Chabiera Lena 28P 0351 C 103 = 16:13:00 2016294 Mazurek Joanna 49P 0350 C 105 = 16:15:00 7020806 Borzym Izabela 27P 0201 C 107 = 16:17:00 2057138 Szajer Paulina 49P 9700 C 109 = 16:19:00 8924 Šuráňová Pavlína TZL 0257 B 111 = 16:21:00 2025014 Kowalczyk Wiktoria 19P 0450 C 113 = 16:23:00 2091544 Tichá Marie TZL 0253 B 115 = 16:25:00 52682 Bednaříková Sára LCE 0252 B 117 = 16:27:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 B 119 = 16:29:00 2016295 Becmer Aleksandra 49P 0250 C 121 = 16:31:00 436422 Švidrnochová Eliška OOP 0451 B 123 = 16:33:00 ......................... VAK C 125 = 16:35:00 ......................... VAK C 127 = 16:37:00 ......................... VAK C 129 = 16:39:00 ......................... VAK C 131 = 16:41:00 ......................... VAK C 133 = 16:43:00 ......................... VAK C 135 = 16:45:00 ......................... VAK C 137 = 16:47:00 ......................... VAK C 139 = 16:49:00

Kategorie D16A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    50 m, 13 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 15:20:00 ......................... VAK C 52 = 15:22:00 ......................... VAK C 54 = 15:24:00 ......................... VAK C 56 = 15:26:00 ......................... VAK C 58 = 15:28:00 ......................... VAK C 60 = 15:30:00 1111777 Staszak Alicja 28P 0151 C 62 = 15:32:00 412327 Olszanka Gabriela 23P 0151 C 64 = 15:34:00 886685 Mianowska Julia 28P 0150 C 66 = 15:36:00 7010626 Susek Julia 23P 0150 C 68 = 15:38:00 436447 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 70 = 15:40:00 2091516 Filipová Tereza LPU 0050 B 72 = 15:42:00 2016469 Ĺwica Katarzyna 19P 0051 C 74 = 15:44:00 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 76 = 15:46:00 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 78 = 15:48:00 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 80 = 15:50:00 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 82 = 15:52:00 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 84 = 15:54:00 682622 Borovičková Valerie LPU 0054 A 86 = 15:56:00 2035737 Tokárová Regina NEJ 0151 A 88 = 15:58:00 7205966 Foltýnová Eva SJI 0051 A 90 = 16:00:00 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 A 92 = 16:02:00 2059737 Kochová Anna SJC 0153 A 94 = 16:04:00 2056275 Nádeníčková Pavla NEJ 0150 A 96 = 16:06:00 361961 Dědková Teodora TAP 0051 A 98 = 16:08:00 7090701 Šlechtová Tereza KRL 0152 A 100 = 16:10:00 7200905 Držková Berenika LPU 0151 A 102 = 16:12:00 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 104 = 16:14:00 2091564 Kubíčková Iva LPU 0157 A 106 = 16:16:00 7205020 Bruková Magda TRI 0054 A 108 = 16:18:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 110 = 16:20:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 A 112 = 16:22:00 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 114 = 16:24:00 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 A 116 = 16:26:00 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 118 = 16:28:00 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 120 = 16:30:00 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 A 122 = 16:32:00 2056262 Opálková Martina BBM 0050 A 124 = 16:34:00 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 A 126 = 16:36:00 515149 Hájková Lenka SOP 0050 A 128 = 16:38:00 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 A 130 = 16:40:00 7203324 Nechanická Klára OSN 0050 A 132 = 16:42:00 7201818 Golová Tereza VIC 0162 A 134 = 16:44:00 7204985 Poláková Lenka SOP 0151 A 136 = 16:46:00 9101707 Korpasová Lucie TBM 0151 A 138 = 16:48:00 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 140 = 16:50:00 515497 Hlaváčová Anežka TBM 0199 A 142 = 16:52:00 2031355 Šrámková Hana RIC 0051 A 144 = 16:54:00 7205007 Dolejší Kateřina STB 0199 A 146 = 16:56:00 434818 Škáchová Magdalena KAM 0151 A 148 = 16:58:00

Kategorie D16B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    30 m, 10 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 91 = 16:01:00 7207020 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 93 = 16:03:00 2076143 Piwko Gabiela 88P 0050 C 95 = 16:05:00 331064 Horáková Barbora VSP 0150 B 97 = 16:07:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 99 = 16:09:00 2091521 Ressová Tereza LCE 0052 B 101 = 16:11:00 7200323 Riby Rose LTP 0051 B 103 = 16:13:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 105 = 16:15:00 331291 Špringlová Kamila TBM 0050 B 107 = 16:17:00 413369 Urbanczyk Aleksandra 1TP 0052 C 109 = 16:19:00 438040 Boučková Anna TBM 0051 B 111 = 16:21:00 2085608 Šabršulová Natálie LCE 0054 B 113 = 16:23:00 7202882 Štefková Klára TBM 0059 C 115 = 16:25:00 896977 Mokrá Michaela ABM 0063 C 117 = 16:27:00 7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 119 = 16:29:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 B 121 = 16:31:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 B 123 = 16:33:00 2085587 Malotová Kamila LCE 0055 B 125 = 16:35:00 436954 Čeleďová Justýna TZL 0152 C 127 = 16:37:00 886343 Kowal Natalia 1TP 0050 C 129 = 16:39:00 232876 Radová Kateřina ABM 0199 B 131 = 16:41:00 7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 B 133 = 16:43:00 886344 Dzierwa Hanna 1TP 0051 C 135 = 16:45:00 ......................... VAK C 137 = 16:47:00 ......................... VAK C 139 = 16:49:00

Kategorie D18A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    70 m, 12 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 15:01:00 ......................... VAK C 33 = 15:03:00 ......................... VAK C 35 = 15:05:00 ......................... VAK C 37 = 15:07:00 ......................... VAK C 39 = 15:09:00 ......................... VAK C 41 = 15:11:00 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 C 43 = 15:13:00 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 B 45 = 15:15:00 7200192 Murawska Marta 1VP 9850 C 47 = 15:17:00 981646 Marek Wiktoria 28P 9950 C 49 = 15:19:00 7200181 Seidel Julia 1VP 9950 C 51 = 15:21:00 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 B 53 = 15:23:00 443101 Škarková Kateřina PGP 9955 C 55 = 15:25:00 7200182 Galla Zofia 1VP 9851 C 57 = 15:27:00 886680 Antonowicz Anna Maria 28P 9850 C 59 = 15:29:00 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 61 = 15:31:00 2082918 Kinkorová Tereza LPM 9850 A 63 = 15:33:00 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 65 = 15:35:00 7206529 Thořová Markéta TUR 9952 A 67 = 15:37:00 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 69 = 15:39:00 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 71 = 15:41:00 9101680 Šmelíková Tereza LCE 9952 A 73 = 15:43:00 9102570 Waňková Martina LPU 9959 A 75 = 15:45:00 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 77 = 15:47:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 79 = 15:49:00 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 81 = 15:51:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 83 = 15:53:00 2059758 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 85 = 15:55:00 7205002 Větříčková Andrea SHK 9951 A 87 = 15:57:00 9101703 Korpasová Tereza LBM 9898 A 89 = 15:59:00 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 91 = 16:01:00 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 93 = 16:03:00 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 A 95 = 16:05:00 7207348 Liberdová Jana TRI 9852 A 97 = 16:07:00 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 99 = 16:09:00 2091555 Tichá Veronika TZL 9951 A 101 = 16:11:00 52957 Fukalová Hana AOP 9850 A 103 = 16:13:00 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 105 = 16:15:00 7202880 Sokolářová Šárka TUR 9999 A 107 = 16:17:00 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 109 = 16:19:00 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 A 111 = 16:21:00 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 113 = 16:23:00 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 A 115 = 16:25:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 117 = 16:27:00 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 A 119 = 16:29:00 886274 Zimmerová Kateřina KAM 9850 A 121 = 16:31:00 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 123 = 16:33:00 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 125 = 16:35:00 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 127 = 16:37:00

Kategorie D18B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 13 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060261 Formánková Anna RIC 9950 C 30 = 15:00:00 2020742 Vlachová Kateřina KON 9898 A 32 = 15:02:00 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 B 34 = 15:04:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 36 = 15:06:00 2073711 Slovenčíková Eliška VIC 9959 B 38 = 15:08:00 232865 Utíkalová Kateřina TBM 9952 B 40 = 15:10:00 515427 Škrabalová Šárka KON 9888 C 42 = 15:12:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 44 = 15:14:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 46 = 15:16:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 48 = 15:18:00 2032153 Švidrnochová Lenka SOP 9952 B 50 = 15:20:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 52 = 15:22:00 ......................... VAK C 54 = 15:24:00 ......................... VAK C 56 = 15:26:00

Kategorie D20A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    80 m, 15 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
505296 Péntek Gréti 17H 9691 C 31 = 15:01:00 443161 Goldmann Julia 17H 9694 C 33 = 15:03:00 7990513 Sárközy Zsófia 17H 9954 C 35 = 15:05:00 2082338 Mantuano Eszter 17H 9693 C 37 = 15:07:00 339833 Liszka Eszter 17H 9651 C 39 = 15:09:00 1396119 Becze Rita 17H 9654 C 41 = 15:11:00 1396265 Pataki Réka Dalida 17H 9950 C 43 = 15:13:00 45169 Kovacs Eszter 17H 9692 C 45 = 15:15:00 ......................... VAK C 47 = 15:17:00 ......................... VAK C 49 = 15:19:00 ......................... VAK C 51 = 15:21:00 ......................... VAK C 53 = 15:23:00 ......................... VAK C 55 = 15:25:00 ......................... VAK C 57 = 15:27:00 2067844 Gorczyca Maria 55P 9700 C 59 = 15:29:00 7205967 Dominiak Dagmara 25P 0050 C 61 = 15:31:00 887091 Matyba Anna 34P 9651 C 63 = 15:33:00 1396729 Wanczyk Zuzanna 25P 0051 C 65 = 15:35:00 504041 Cych Weronika 33P 9650 C 67 = 15:37:00 2035163 Lavičková Michaela PGP 9656 B 69 = 15:39:00 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 71 = 15:41:00 7201819 Šiková Barbora LPM 9650 R 73 = 15:43:00 1007533 Odehnalová Tereza ZBM 9757 A 75 = 15:45:00 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 77 = 15:47:00 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 E 79 = 15:49:00 7205001 Červená Adéla SHK 9755 A 81 = 15:51:00 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 A 83 = 15:53:00 2070818 Jansová Doubravka LPU 9750 A 85 = 15:55:00 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 E 87 = 15:57:00 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 A 89 = 15:59:00 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 91 = 16:01:00 1398998 Hančová Petra LPU 9659 R 93 = 16:03:00 7202891 Veljačiková Hana PGP 9756 A 95 = 16:05:00 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 97 = 16:07:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 R 99 = 16:09:00 434574 Chládková Simona LPU 9658 R 101 = 16:11:00 886271 Nováková Tereza DKP 9751 E 103 = 16:13:00 7200344 Kovářová Lenka LTP 9750 A 105 = 16:15:00 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 107 = 16:17:00 7779755 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 109 = 16:19:00 9472 Myslivcová Markéta SHK 9650 A 111 = 16:21:00 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 A 113 = 16:23:00 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 115 = 16:25:00 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 117 = 16:27:00 7140196 Hanáková Magda KRL 9651 A 119 = 16:29:00 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 R 121 = 16:31:00 1398981 Šádková Martina PHK 9653 A 123 = 16:33:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 125 = 16:35:00 1406191 Koderičová Tereza PHK 9666 R 127 = 16:37:00

Kategorie D20B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    60 m, 14 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 30 = 15:00:00 ......................... VAK C 32 = 15:02:00 ......................... VAK C 34 = 15:04:00

Kategorie D21A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    85 m, 17 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 28 = 14:58:00 515102 Šístková Iveta LPU 8654 E 30 = 15:00:00 887612 Svobodná Šárka DKP 8850 R 32 = 15:02:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 C 34 = 15:04:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 36 = 15:06:00 9454545 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 38 = 15:08:00 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 R 40 = 15:10:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C 42 = 15:12:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 44 = 15:14:00 995836 Uhlíková Tereza PGP 9162 C 46 = 15:16:00 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 C 48 = 15:18:00 neregistro 2092438 Znamenáčková Helena TAP 8153 C 50 = 15:20:00 9088 Tihonová Martina PHK 8651 C 52 = 15:22:00 1394890 Kalata Agnieszka 88P 8950 C 54 = 15:24:00 681856 Fátorová Barbora DOB 7878 C 56 = 15:26:00 886349 Kulczycka-Wójcik Dominika 1TP 0053 C 58 = 15:28:00 995813 Kazdová Lenka SJC 8484 C 60 = 15:30:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 62 = 15:32:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 64 = 15:34:00 2073750 Kosová Štěpánka LPU 9460 C 66 = 15:36:00 515158 Křížová Lenka TTR 8551 C 68 = 15:38:00 361921 Čermáková Magdalena LCE 9155 C 70 = 15:40:00 886283 Neradová Alena LIT 8551 C 72 = 15:42:00 553466 Pabich Maria 66P 7606 C 74 = 15:44:00 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 76 = 15:46:00 1416368 Dundrová Lucie TUR 8951 C 78 = 15:48:00 52142 Voráčková Lenka OSN 8555 C 80 = 15:50:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 82 = 15:52:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 84 = 15:54:00 9102142 Svobodová Jitka VSP 7450 C 86 = 15:56:00 515140 Petrželová Tereza LTU 8950 C 88 = 15:58:00 9998971 Hošková Tereza DOB 8971 C 90 = 16:00:00 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 92 = 16:02:00 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 94 = 16:04:00 1271279 Klimplová Lenka LPU 7951 C 96 = 16:06:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 98 = 16:08:00 995832 Matějů Martina PGP 8556 R 100 = 16:10:00 52223 Pekárková Eva TZL 7653 C 102 = 16:12:00 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 C 104 = 16:14:00 1470169 Janovská Petra PGP 7355 C 106 = 16:16:00 2034196 Górska Kinga 39P 8950 C 108 = 16:18:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 110 = 16:20:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 112 = 16:22:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 114 = 16:24:00 886617 Wysocka Malwina 23P 8500 C 116 = 16:26:00 886681 Pietrowskaja Wioletta 28P 9150 C 118 = 16:28:00 2061716 Ĺlusarczyk Katarzyna 23P 8951 C 120 = 16:30:00 920682 Benešová Jana SJH 9451 C 122 = 16:32:00 8221 Jirků Martina TUR 8750 C 124 = 16:34:00 995884 Fundová Eliška SHK 9351 C 126 = 16:36:00 7200598 Doleželová Kateřina LPU 9558 R 128 = 16:38:00 232132 Hermannová Anna TAP 9251 C 130 = 16:40:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 132 = 16:42:00 7200382 MiĹkiewicz Martyna 23P 8950 C 134 = 16:44:00 682342 Kopecká Eliška ASU 9299 C 136 = 16:46:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 138 = 16:48:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 140 = 16:50:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 142 = 16:52:00 2034192 Kocińska Agnieszka 39P 8750 C 144 = 16:54:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 146 = 16:56:00 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 C 148 = 16:58:00 232158 Tihonová Hana TAP 9052 C 150 = 17:00:00 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C 152 = 17:02:00 9999888 Janatová Lucie DKP 8154 C 154 = 17:04:00 8780 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 156 = 17:06:00 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 C 158 = 17:08:00 ......................... VAK C 160 = 17:10:00

Kategorie D21B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    80 m, 15 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 C 70 = 15:40:00 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 E 72 = 15:42:00 51574 Havlínová Zuzana SCP 8150 C 74 = 15:44:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 76 = 15:46:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 78 = 15:48:00 9281 Držková Markéta LPU 7670 C 80 = 15:50:00 9549 Sýkorová Daniela CHC 8851 C 82 = 15:52:00 7115115 Ondřejová Dita Terezie SHK 8550 C 84 = 15:54:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 86 = 15:56:00 2088219 Michálková Renata LCE 8151 C 88 = 15:58:00 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 C 90 = 16:00:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 92 = 16:02:00 2077799 Czajka Iza 23P 8250 C 94 = 16:04:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 96 = 16:06:00 53127 Ondráčková Lucie CHT 9254 C 98 = 16:08:00 53767 Podešvová Vlasta ADA 9251 C 100 = 16:10:00 ......................... VAK C 102 = 16:12:00 ......................... VAK C 104 = 16:14:00 ......................... VAK C 106 = 16:16:00 ......................... VAK C 108 = 16:18:00 ......................... VAK C 110 = 16:20:00 ......................... VAK C 112 = 16:22:00 ......................... VAK C 114 = 16:24:00 ......................... VAK C 116 = 16:26:00

Kategorie D21C

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    80 m, 14 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301553 Fidrmucová Linda UOL 8650 C 99 = 16:09:00 140416 Křesťanová Gabriela TRI 9251 C 101 = 16:11:00 51205 Peterková Viktorie LLI 7551 C 103 = 16:13:00 ......................... VAK C 105 = 16:15:00 ......................... VAK C 107 = 16:17:00 ......................... VAK C 109 = 16:19:00

Kategorie D21E

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    95 m, 18 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 61 = 15:31:00 7875600 Dlouhá Marie DKP 8756 R 63 = 15:33:00 2053588 Udržalová Pavla LPU 8552 R 65 = 15:35:00 8625729 Kubicka Zuzanna 28P 9350 C 67 = 15:37:00 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 69 = 15:39:00 232409 Doležalová Monika KAM 8851 R 71 = 15:41:00 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 C 73 = 15:43:00 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 75 = 15:45:00 7208080 Gregorová Kamila CTB 8151 E 77 = 15:47:00 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 79 = 15:49:00 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 81 = 15:51:00 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 83 = 15:53:00 1394898 Szeliga Małgorzata 19P 9350 C 85 = 15:55:00 1008144 Valešová Jana PHK 9154 C 87 = 15:57:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 89 = 15:59:00 2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 R 91 = 16:01:00 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 93 = 16:03:00 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 95 = 16:05:00 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 97 = 16:07:00 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 R 99 = 16:09:00 2082714 Košárková Iva AOP 8152 R 101 = 16:11:00 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 103 = 16:13:00 876522 Krafková Lucie TUR 8650 R 105 = 16:15:00 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 107 = 16:17:00 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 109 = 16:19:00 7200333 Procházková Marie KAM 9554 R 111 = 16:21:00 9111118 Hiklová Natalia ZBM 8350 E 113 = 16:23:00 920677 Tichovská Martina PGP 8658 E 115 = 16:25:00 887927 Horová Pavla LPU 9457 R 117 = 16:27:00 9000007 Kolínová Kristýna DKP 8450 R 119 = 16:29:00 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 121 = 16:31:00 1408257 Gornicka-Antonowicz Anna 28P 6850 C 123 = 16:33:00 1700076 Čepová Daniela PHK 8951 E 125 = 16:35:00 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 E 127 = 16:37:00 7202878 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 129 = 16:39:00 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 131 = 16:41:00 ......................... VAK C 133 = 16:43:00

Kategorie D35B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    75 m, 15 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7204991 Šklíbová Jana SRK 7651 C 111 = 16:21:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 113 = 16:23:00 887950 Skripniková Kateřina FSP 8051 C 115 = 16:25:00 2060211 Švidrnochová Hana OOP 7751 C 117 = 16:27:00 2067339 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 119 = 16:29:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 121 = 16:31:00 51197 Kovalčíková Eva AOP 7852 C 123 = 16:33:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 125 = 16:35:00 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 127 = 16:37:00 207837 Kurfürstová Magdalena FSP 7852 C 129 = 16:39:00 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 131 = 16:41:00 2092440 Karásková Marcela ZPV 6970 C 133 = 16:43:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 135 = 16:45:00 52960 Vellechová Radka AOV 8050 C 137 = 16:47:00 515134 Lučanová Marta LPU 7957 C 139 = 16:49:00 52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 141 = 16:51:00 443078 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 143 = 16:53:00 8010 Radová Martina ABM 7451 C 145 = 16:55:00 842660 Golinowska Elzbieta 1VP 8050 C 147 = 16:57:00 ......................... VAK C 149 = 16:59:00 ......................... VAK C 151 = 17:01:00 ......................... VAK C 153 = 17:03:00 ......................... VAK C 155 = 17:05:00 ......................... VAK C 157 = 17:07:00 ......................... VAK C 159 = 17:09:00

Kategorie D40B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    65 m, 14 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
433097 Procházková Martina SOP 7351 C 49 = 15:19:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 51 = 15:21:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 53 = 15:23:00 9431 Samková Renáta PHK 7456 C 55 = 15:25:00 2057133 Toborek Katarzyna 49P 7400 C 57 = 15:27:00 682334 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 59 = 15:29:00 2096120 Filipová Ivana SRK 7373 C 61 = 15:31:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 63 = 15:33:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 65 = 15:35:00 2035141 Šrámková Iva RIC 7251 C 67 = 15:37:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 69 = 15:39:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 71 = 15:41:00 53160 Průšová Markéta VSP 7256 C 73 = 15:43:00 1408260 Mianowska Dorota 28P 7450 C 75 = 15:45:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 77 = 15:47:00 7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 79 = 15:49:00 980374 Valíková Petra AOP 7351 C 81 = 15:51:00 53360 Kundratová Jana TZL 7350 C 83 = 15:53:00 ......................... VAK C 85 = 15:55:00 ......................... VAK C 87 = 15:57:00 ......................... VAK C 89 = 15:59:00

Kategorie D45B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 14 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 31 = 15:01:00 7202887 Kuchařová Ada TBM 5855 C 33 = 15:03:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 35 = 15:05:00 2032384 Rusinová Alena BRU 7152 C 37 = 15:07:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 39 = 15:09:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 41 = 15:11:00 9101672 Benešová Iva SJH 7051 C 43 = 15:13:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 45 = 15:15:00 2081352 Melišíková Radka TAP 7152 C 47 = 15:17:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 49 = 15:19:00 352350 Ciencialová Bohumila TRI 6957 C 51 = 15:21:00 7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 53 = 15:23:00 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 55 = 15:25:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 57 = 15:27:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 59 = 15:29:00 1393099 Wolowczyk Mariola 28P 6851 C 61 = 15:31:00 2096150 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 63 = 15:33:00 9237 Juračková Jana LPU 6051 C 65 = 15:35:00 2032169 Kašparová Ivana UOL 6951 C 67 = 15:37:00 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 69 = 15:39:00 886676 Wolek Ewa 28P 6802 C 71 = 15:41:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 73 = 15:43:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 75 = 15:45:00 49398 Hrušková Lenka ZBM 6251 C 77 = 15:47:00 443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 79 = 15:49:00 ......................... VAK C 81 = 15:51:00 ......................... VAK C 83 = 15:53:00

Kategorie D50B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    45 m, 13 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 81 = 15:51:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 83 = 15:53:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 85 = 15:55:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 87 = 15:57:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 89 = 15:59:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 91 = 16:01:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 93 = 16:03:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 95 = 16:05:00 428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 97 = 16:07:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 99 = 16:09:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 101 = 16:11:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 103 = 16:13:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 105 = 16:15:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 107 = 16:17:00 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 109 = 16:19:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 111 = 16:21:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 113 = 16:23:00 2036945 Czerkawska Urszula 1SP 6250 C 115 = 16:25:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 117 = 16:27:00 336735 Veljačiková Markéta SCP 6451 C 119 = 16:29:00 7202877 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 121 = 16:31:00 ......................... VAK C 123 = 16:33:00

Kategorie D55B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    45 m, 12 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219280 Janská Iva LBM 5795 C 71 = 15:41:00 2095936 Mrázková Ivana DKP 5650 C 73 = 15:43:00 1954721 Procházková Miluše DCE 5450 C 75 = 15:45:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 77 = 15:47:00 7205026 Kovářová Alena LTP 6151 C 79 = 15:49:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 81 = 15:51:00 509999 Guglielmetti Daniela 5QX 5950 C 83 = 15:53:00 2027204 Večeřová Ivana TJN 6052 C 85 = 15:55:00 ......................... VAK C 87 = 15:57:00

Kategorie D60B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    40 m, 11 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8930 Horynová Eva TZL 5254 C 101 = 16:11:00 412377 Olbrycht Anna 73P 5650 C 103 = 16:13:00 886619 Wysocka Jolanta 14P 5650 C 105 = 16:15:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 107 = 16:17:00 448957 Horváth Magda 17H 5750 C 109 = 16:19:00

Kategorie D65B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    30 m, 11 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023804 Křížová Zdenka PZR 5051 C 40 = 15:10:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 42 = 15:12:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 44 = 15:14:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 46 = 15:16:00

Kategorie H14B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    35 m, 12 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436930 Blank Noah SKM 0201 B 30 = 15:00:00 2035728 Janků Martin STE 0404 B 32 = 15:02:00 442865 Patterman Prokop KSU 0333 B 34 = 15:04:00 2032107 Průša Dominik VSP 0406 B 36 = 15:06:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 B 38 = 15:08:00 886671 Wójtowicz Krzysztof 28P 0401 C 40 = 15:10:00 49377 Haltof Marek TRI 0200 B 42 = 15:12:00 2016284 Toborek Jakub 49P 0300 C 44 = 15:14:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 A 46 = 15:16:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 B 48 = 15:18:00 53353 Kundrata Jan TZL 0203 B 50 = 15:20:00 2027218 Světnický František STE 0204 A 52 = 15:22:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 54 = 15:24:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 56 = 15:26:00 410340 Ehl Ondřej TBM 0404 C 58 = 15:28:00 54005 Cych Mikołaj 33P 0300 C 60 = 15:30:00 2031371 Šrámek Jaromír RIC 0303 B 62 = 15:32:00 7151719 Nowakowski Maciej 27P 0200 C 64 = 15:34:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 66 = 15:36:00 ? Gierus Mateusz 33P 0302 C 68 = 15:38:00 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 B 70 = 15:40:00 420418 Rada Štěpán ABM 0404 B 72 = 15:42:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 B 74 = 15:44:00 7260011 Kožina Štěpán PGP 0300 B 76 = 15:46:00 ? Biernat Michal 1HP 0200 C 78 = 15:48:00 886672 Antonowicz Jan 28P 0600 C 80 = 15:50:00 ? Kondys Jakub 1HP 0201 C 82 = 15:52:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 B 84 = 15:54:00 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 B 86 = 15:56:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 B 88 = 15:58:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 B 90 = 16:00:00 ? Kula Mateusz 1HP 0202 C 92 = 16:02:00 1418768 Beneš Jindřich KON 0404 B 94 = 16:04:00 9201342 Kotkowiak Piotr 1HP 0204 C 96 = 16:06:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 B 98 = 16:08:00 7202856 Lička Adam TBM 0326 B 100 = 16:10:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 102 = 16:12:00 ? Navrátil Sam KYL 0500 C 104 = 16:14:00 9008000 Deubel Jonas 12A 0500 C 106 = 16:16:00 2076142 Zaleski Jakub 88P 0302 C 108 = 16:18:00 332962 Palát Tomáš ABM 0307 B 110 = 16:20:00 1396724 Pachnik Stanisław 19P 0300 C 112 = 16:22:00 2080913 Melišík Martin TAP 0200 B 114 = 16:24:00 7205006 Nechanický Jan OSN 0200 A 116 = 16:26:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 B 118 = 16:28:00 7200176 Jończy Jakub 88P 0300 C 120 = 16:30:00 2091549 Bartík Filip TZL 0202 B 122 = 16:32:00 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 B 124 = 16:34:00 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 A 126 = 16:36:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 128 = 16:38:00 2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 B 130 = 16:40:00 54072 Cych Maksymilian 33P 0301 C 132 = 16:42:00 9101104 Peterka Jakub LLI 0404 B 134 = 16:44:00 410174 Čech Vít AOP 0302 B 136 = 16:46:00 49358 Doušek Tomáš TBM 0401 B 138 = 16:48:00 2051506 Otruba František PLU 0501 B 140 = 16:50:00 682336 Chaloupský Jakub PHK 0302 B 142 = 16:52:00 218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 144 = 16:54:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 B 146 = 16:56:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 148 = 16:58:00 ......................... VAK C 150 = 17:00:00 ......................... VAK C 152 = 17:02:00 ......................... VAK C 154 = 17:04:00 ......................... VAK C 156 = 17:06:00 ......................... VAK C 158 = 17:08:00 ......................... VAK C 160 = 17:10:00 ......................... VAK C 162 = 17:12:00

Kategorie H16A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    50 m, 17 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 15:01:00 ......................... VAK C 33 = 15:03:00 ......................... VAK C 35 = 15:05:00 ......................... VAK C 37 = 15:07:00 ......................... VAK C 39 = 15:09:00 ......................... VAK C 41 = 15:11:00 ......................... VAK C 43 = 15:13:00 1410952 Ogdowski Bartlomiej 1CP 0000 C 45 = 15:15:00 ? Petersburski Krystian 1HP 0000 C 47 = 15:17:00 8001000 Deubel Joergen 12A 0000 C 49 = 15:19:00 1403092 Choros Tomasz 25P 0001 C 51 = 15:21:00 1369369 Byrczek Jan 14P 0000 C 53 = 15:23:00 2016463 Gapiński Mikołaj 19P 0101 C 55 = 15:25:00 886683 Pierzchala Michal 28P 0101 C 57 = 15:27:00 2016464 Słoma Grzegorz 19P 0100 C 59 = 15:29:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 B 61 = 15:31:00 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 63 = 15:33:00 7201802 Féder Medard LCE 0111 A 65 = 15:35:00 7070007 Milán Tomáš TBM 0111 A 67 = 15:37:00 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 69 = 15:39:00 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 71 = 15:41:00 7839783 Zalaba Tomáš SJC 0101 A 73 = 15:43:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 A 75 = 15:45:00 2080828 Adamec Martin TJN 0106 A 77 = 15:47:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 A 79 = 15:49:00 331216 Panovec Kryštof LCE 0011 A 81 = 15:51:00 7202871 Jirka Mikuláš STE 0000 A 83 = 15:53:00 1398996 Melichar Petr LLI 0001 A 85 = 15:55:00 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 87 = 15:57:00 9201064 Gajda Jan KAM 0105 A 89 = 15:59:00 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 A 91 = 16:01:00 887632 Janovský Tomáš PGP 0101 A 93 = 16:03:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 A 95 = 16:05:00 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 97 = 16:07:00 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 99 = 16:09:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 A 101 = 16:11:00 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 103 = 16:13:00 2042517 Kligl Radim TBM 0103 A 105 = 16:15:00 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 A 107 = 16:17:00 2075680 Čech Petr SJI 0001 A 109 = 16:19:00 7202852 Mareš Vít BOR 0000 A 111 = 16:21:00 2060400 Hašek Jan VPM 0001 A 113 = 16:23:00 2020707 Průša Kryštof VSP 0102 A 115 = 16:25:00 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 A 117 = 16:27:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 119 = 16:29:00 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 121 = 16:31:00 7201210 Sedlář Jan TBM 0010 A 123 = 16:33:00 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 125 = 16:35:00 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 127 = 16:37:00

Kategorie H16B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    50 m, 14 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53649 Babišta Antonín KSU 0111 B 60 = 15:30:00 500260 Adámek Filip ABM 0101 B 62 = 15:32:00 2076144 Kruk Wojciech 88P 0100 C 64 = 15:34:00 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 B 66 = 15:36:00 1413977 Samek Tomáš PHK 0001 B 68 = 15:38:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 70 = 15:40:00 218851 Forst Antonín MFP 0101 B 72 = 15:42:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 74 = 15:44:00 52549 Kaprál Jan SSU 0000 B 76 = 15:46:00 412360 Starzykiewicz Kacper 1TP 0000 C 78 = 15:48:00 7204496 Rajnoha David TBM 0003 B 80 = 15:50:00 338248 Samulski Trystian 88P 0003 C 82 = 15:52:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 84 = 15:54:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 86 = 15:56:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 88 = 15:58:00 ? Prachař Matouš UOL 0000 B 90 = 16:00:00 2032105 Bradáč Jakub LLI 0002 B 92 = 16:02:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 94 = 16:04:00 412287 Zalewski Bartłomiej 88P 0103 C 96 = 16:06:00 897354 Zimmer Jan ZVO 0001 C 98 = 16:08:00 2053617 Pawłowicz Bruno 88P 0000 C 100 = 16:10:00 2053585 Bitto Maxim LCE 0003 B 102 = 16:12:00 2056268 Kroul Josef KSU 0044 B 104 = 16:14:00 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 B 106 = 16:16:00 ......................... VAK C 108 = 16:18:00

Kategorie H18A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    70 m, 16 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 15:00:00 ......................... VAK C 32 = 15:02:00 ......................... VAK C 34 = 15:04:00 ......................... VAK C 36 = 15:06:00 ......................... VAK C 38 = 15:08:00 886674 Rutka Jan 28P 9800 C 40 = 15:10:00 7200180 Cuprys Gracjan 1VP 9900 C 42 = 15:12:00 899027 Mossakowski Wojtek 28P 9802 C 44 = 15:14:00 1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 46 = 15:16:00 9200535 Křivda Tomáš CHC 9901 A 48 = 15:18:00 2059757 Hlaváč Ondřej ZBM 9901 A 50 = 15:20:00 9200533 Bartoš Vojtěch PGP 9809 A 52 = 15:22:00 7205561 Šabata Milan SRK 9904 A 54 = 15:24:00 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 56 = 15:26:00 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 58 = 15:28:00 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 A 60 = 15:30:00 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 62 = 15:32:00 681889 Bendák Jan PHK 9800 A 64 = 15:34:00 2073753 Holesz Sebastian TRI 9902 A 66 = 15:36:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 A 68 = 15:38:00 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 70 = 15:40:00 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 72 = 15:42:00 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 74 = 15:44:00 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 76 = 15:46:00 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 78 = 15:48:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 A 80 = 15:50:00 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 82 = 15:52:00 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 A 84 = 15:54:00 888618 Karatsiolis Kryštof TUR 9901 A 86 = 15:56:00 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 88 = 15:58:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 90 = 16:00:00 9200524 Láznička Václav TZL 9901 A 92 = 16:02:00 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 94 = 16:04:00 2045309 Šenkýř Matěj SJI 9902 A 96 = 16:06:00 1400436 Pek Daniel SHK 9803 A 98 = 16:08:00 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 100 = 16:10:00 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 102 = 16:12:00 7201825 Vopařil Jan LCE 9911 A 104 = 16:14:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 106 = 16:16:00 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 A 108 = 16:18:00 7200544 Kašpar Ludvík BOR 9805 A 110 = 16:20:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 112 = 16:22:00 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 A 114 = 16:24:00 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 116 = 16:26:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 A 118 = 16:28:00 232325 Novotný Marek TJN 9901 A 120 = 16:30:00 2088141 Dekrét Jakub ZBM 9907 A 122 = 16:32:00 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 124 = 16:34:00 301569 Hubáček Filip JPV 9800 A 126 = 16:36:00 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 128 = 16:38:00 7204978 Sláma Dušan ASU 9843 A 130 = 16:40:00 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 132 = 16:42:00

Kategorie H18B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    70 m, 15 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889676 Domagała Marcel 88P 9800 C 127 = 16:37:00 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 129 = 16:39:00 2090849 Chaloupka Josef UOL 9801 B 131 = 16:41:00 332963 Šnyrch Tomáš ABM 9919 B 133 = 16:43:00 2054641 Král Jan ZBM 9904 B 135 = 16:45:00 2073670 Ingršt Matěj ABM 9907 B 137 = 16:47:00 7206538 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 139 = 16:49:00 2069090 Kašpar Petr JPV 9915 B 141 = 16:51:00 886349 Pucula Mateusz 1TP 0001 C 143 = 16:53:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 B 145 = 16:55:00 332946 Šnyrch Jakub ABM 9906 B 147 = 16:57:00 232491 Procházka Jakub SOP 9903 B 149 = 16:59:00 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 151 = 17:01:00 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 153 = 17:03:00 9201065 Komenda Jan ZBM 9902 B 155 = 17:05:00 1418762 Beneš Miroslav KON 9915 B 157 = 17:07:00 ......................... VAK C 159 = 17:09:00 ......................... VAK C 161 = 17:11:00 ......................... VAK C 163 = 17:13:00

Kategorie H20A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení    95 m, 16 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1396123 Porgányi Márk 17H 9703 C 30 = 15:00:00 505244 Miavecz Balázs 17H 9800 C 32 = 15:02:00 7201398 Zacher Márton 17H 9803 C 34 = 15:04:00 2022123 Ormay Mihály 17H 9901 C 36 = 15:06:00 2037814 Egei Patrik 17H 9801 C 38 = 15:08:00 2022128 Weiler Vince 17H 9904 C 40 = 15:10:00 2056183 Hortobágyi Ákos 17H 9802 C 42 = 15:12:00 505244 Dalos Máté 17H 9700 C 44 = 15:14:00 7201397 Peregi Dániel 17H 9701 C 46 = 15:16:00 ......................... VAK C 48 = 15:18:00 ......................... VAK C 50 = 15:20:00 ......................... VAK C 52 = 15:22:00 ......................... VAK C 54 = 15:24:00 9200121 Wolowczyk Michal 28P 9700 C 56 = 15:26:00 7667667 Burda Matěj BOR 9608 A 58 = 15:28:00 2067391 Matuš Vojtěch VRB 9606 R 60 = 15:30:00 2080959 Werner Michal PGP 9705 A 62 = 15:32:00 232403 Valášek Jiří KAM 9700 A 64 = 15:34:00 9101181 Wolf Filip TUR 9701 A 66 = 15:36:00 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 R 68 = 15:38:00 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 70 = 15:40:00 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 72 = 15:42:00 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 R 74 = 15:44:00 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 76 = 15:46:00 7201811 Moravec Jakub KAM 9702 A 78 = 15:48:00 7779702 Vlášek Jakub TAP 9702 A 80 = 15:50:00 502088 Landovský Jakub PGP 9601 A 82 = 15:52:00 7003006 Fürst Matouš LLI 9603 E 84 = 15:54:00 7200584 Bořil Jan SJI 9700 A 86 = 15:56:00 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 88 = 15:58:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 90 = 16:00:00 1400447 Jurica Jan LPU 9611 A 92 = 16:02:00 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 94 = 16:04:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 96 = 16:06:00 7003044 Čech Jan SJI 9601 R 98 = 16:08:00 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 A 100 = 16:10:00 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 102 = 16:12:00 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 104 = 16:14:00 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 A 106 = 16:16:00 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 R 108 = 16:18:00 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 R 110 = 16:20:00 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 112 = 16:22:00 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 114 = 16:24:00

Kategorie H20B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    90 m, 14 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 120 = 16:30:00 ......................... VAK C 122 = 16:32:00 ......................... VAK C 124 = 16:34:00

Kategorie H21A

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   100 m, 20 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1008172 Hepner David SHK 7601 C 0 = 14:30:00 7030567 Přikryl Petr ZBM 6708 C 2 = 14:32:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 4 = 14:34:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 6 = 14:36:00 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 8 = 14:38:00 9980407 Pryjma Fryderyk JPV 9803 A 10 = 14:40:00 1006283 Hora Vojtěch PGP 8301 C 12 = 14:42:00 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 R 14 = 14:44:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 16 = 14:46:00 1969696 Kobr Tomáš VLI 8901 C 18 = 14:48:00 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 20 = 14:50:00 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 22 = 14:52:00 1602634 Waněk Adam LPU 9505 R 24 = 14:54:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 26 = 14:56:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 28 = 14:58:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 30 = 15:00:00 553440 Müller Martin PHK 8903 C 32 = 15:02:00 52056 Palát Petr ABM 7415 C 34 = 15:04:00 2017666 Hubáček Josef LCE 6127 C 36 = 15:06:00 2073755 Držka Štěpán LPU 7604 C 38 = 15:08:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 40 = 15:10:00 886310 Pabich Tomasz 66P 8200 C 42 = 15:12:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 44 = 15:14:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 46 = 15:16:00 7200324 Tomanek Daniel KSU 7410 C 48 = 15:18:00 7202780 Paclík Roman SHK 7801 C 50 = 15:20:00 887928 Deml Tomáš LPU 9502 C 52 = 15:22:00 995852 Hanslian David LCE 7835 C 54 = 15:24:00 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 56 = 15:26:00 8200 Čechlovský Jan CHA 9300 C 58 = 15:28:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 60 = 15:30:00 8635529 Scultety Marton 17H 9415 C 62 = 15:32:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 64 = 15:34:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 66 = 15:36:00 7201806 Skripnik Štěpán FSP 7909 C 68 = 15:38:00 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 R 70 = 15:40:00 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 72 = 15:42:00 53362 Přibyl Bronislav TZL 8603 C 74 = 15:44:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 76 = 15:46:00 8629757 Hubáček Jonáš LCE 9501 E 78 = 15:48:00 7207493 Záveský Filip LPU 9306 C 80 = 15:50:00 7200365 Sklenář Martin AOP 9501 R 82 = 15:52:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 84 = 15:54:00 981821 Fodor Petr TUR 8103 R 86 = 15:56:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 88 = 15:58:00 1400443 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 90 = 16:00:00 416591 Kuriak Jakub VZA 9301 C 92 = 16:02:00 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 94 = 16:04:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 96 = 16:06:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 98 = 16:08:00 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 C 100 = 16:10:00 51225 Schulhof Jan TUR 8900 C 102 = 16:12:00 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 104 = 16:14:00 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 C 106 = 16:16:00 7202874 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 108 = 16:18:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 110 = 16:20:00 2023858 Prasal Jakub 25P 0002 C 112 = 16:22:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 114 = 16:24:00 887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 116 = 16:26:00 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 C 118 = 16:28:00 681612 Pospíšil Vítek PGP 6803 C 120 = 16:30:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 122 = 16:32:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 124 = 16:34:00 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 126 = 16:36:00 515420 Losman Petr PHK 7901 R 128 = 16:38:00 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 130 = 16:40:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 132 = 16:42:00 9998737 Hošek Radim DOB 8737 C 134 = 16:44:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 136 = 16:46:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 138 = 16:48:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 140 = 16:50:00 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 142 = 16:52:00 332966 Král Václav SSU 8243 C 144 = 16:54:00 8628698 Dragowski Kuba TUR 9003 C 146 = 16:56:00 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 C 148 = 16:58:00 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 C 150 = 17:00:00 51568 Košárek Pavel AOP 7102 C 152 = 17:02:00 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 154 = 17:04:00 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 156 = 17:06:00 515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C 158 = 17:08:00 ......................... VAK C 160 = 17:10:00 ......................... VAK C 162 = 17:12:00 ......................... VAK C 164 = 17:14:00 ......................... VAK C 166 = 17:16:00 ......................... VAK C 168 = 17:18:00

Kategorie H21B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    80 m, 19 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2090837 Stoszek Jakub AOP 8300 C 13 = 14:43:00 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 15 = 14:45:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 17 = 14:47:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 19 = 14:49:00 9101102 Koč Zdeněk MKP 4700 C 21 = 14:51:00 2045216 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 23 = 14:53:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 25 = 14:55:00 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 27 = 14:57:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 C 29 = 14:59:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 31 = 15:01:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 33 = 15:03:00 8800 Hanák Jan SLA 8002 C 35 = 15:05:00 8188 Kadavý Petr CHA 7800 C 37 = 15:07:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 C 39 = 15:09:00 886714 Strachota Petr TJN 8700 C 41 = 15:11:00 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 43 = 15:13:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 45 = 15:15:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 47 = 15:17:00 7260029 Kala Matěj OOL 8901 C 49 = 15:19:00 515433 Hodek Michal TAP 8808 C 51 = 15:21:00 446353 Peths Jan KRN 8101 C 53 = 15:23:00 52592 Skřivanek Marcel JPV 7713 C 55 = 15:25:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 57 = 15:27:00 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 C 59 = 15:29:00 1406141 Šístek Daniel SCP 7507 C 61 = 15:31:00 436946 Klech Richard VRB 7201 C 63 = 15:33:00 7003032 Hyka Jan TUR 9002 C 65 = 15:35:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 67 = 15:37:00 9101108 Bořánek Petr VSP 7000 C 69 = 15:39:00 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 71 = 15:41:00 232957 Hrouda Martin FSP 7612 C 73 = 15:43:00 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 75 = 15:45:00 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 77 = 15:47:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 79 = 15:49:00 553455 Benroth Martin TZL 9206 C 81 = 15:51:00 887165 Gregor Martin CTB 7701 C 83 = 15:53:00 682360 Šesták Jakub RBK 9001 C 85 = 15:55:00 9920011 Hikl Tomáš ZBM 8100 C 87 = 15:57:00 682377 Bencúr Juraj LCE 7701 C 89 = 15:59:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 91 = 16:01:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 93 = 16:03:00 842664 Drągowski Piotr 23P 8200 C 95 = 16:05:00 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 97 = 16:07:00 9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 99 = 16:09:00 7207349 Wagner Libor DKP 8511 C 101 = 16:11:00 9805317 Jarosi Adam 17H 9416 C 103 = 16:13:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 105 = 16:15:00 9005224 Navrátil Marek KYL 7100 C 107 = 16:17:00 7878 Kunc Petr MLA 8801 C 109 = 16:19:00 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 111 = 16:21:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 113 = 16:23:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 115 = 16:25:00 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 117 = 16:27:00 52279 Semík Luboš KAM 6201 C 119 = 16:29:00 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 121 = 16:31:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 123 = 16:33:00 7203469 Justa Pavel PHK 8701 C 125 = 16:35:00 2067240 Finstrle Luděk ZBM 7902 C 127 = 16:37:00 2078454 Tihon Michal PHK 7905 C 129 = 16:39:00 7207016 Prášil Ondřej SJC 8401 C 131 = 16:41:00 425448 Vladimir Richter 37S 7200 C 133 = 16:43:00 9199 Remeš Petr SHK 9403 C 135 = 16:45:00 887637 Černý Martin TAP 8902 C 137 = 16:47:00 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 139 = 16:49:00 101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 C 141 = 16:51:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 143 = 16:53:00 219242 Kožoušek Adam ZBM 8512 C 145 = 16:55:00 ......................... VAK C 147 = 16:57:00 ......................... VAK C 149 = 16:59:00 ......................... VAK C 151 = 17:01:00 ......................... VAK C 153 = 17:03:00 ......................... VAK C 155 = 17:05:00 ......................... VAK C 157 = 17:07:00 ......................... VAK C 159 = 17:09:00 ......................... VAK C 161 = 17:11:00 ......................... VAK C 163 = 17:13:00 ......................... VAK C 165 = 17:15:00 ......................... VAK C 167 = 17:17:00

Kategorie H21C

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    75 m, 18 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7204504 Šňupárek Václav DKP 9500 C 91 = 16:01:00 1398686 Jedlička Lukáš SHK 8100 C 93 = 16:03:00 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 95 = 16:05:00 682621 Hrazdil Jiří 9BC 8400 C 97 = 16:07:00 neregistro 2045244 Dressler Jan SBK 7911 C 99 = 16:09:00 ......................... VAK C 101 = 16:11:00 ......................... VAK C 103 = 16:13:00

Kategorie H21E

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   105 m, 22 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
504407 Pachnik Wojciech 19P 9100 C 60 = 15:30:00 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 62 = 15:32:00 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 64 = 15:34:00 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 66 = 15:36:00 1984123 Neumann Josef 33D 8400 C 68 = 15:38:00 887626 Kolovský František LPM 9202 R 70 = 15:40:00 7771986 Galicz Karol 27P 8600 C 72 = 15:42:00 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 R 74 = 15:44:00 887941 Flašar Jan PGP 8610 E 76 = 15:46:00 7677777 Baier Martin TUR 7603 R 78 = 15:48:00 515444 Navrátil Boris AOP 9202 C 80 = 15:50:00 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 82 = 15:52:00 887934 Nečas Jiří TZL 9101 C 84 = 15:54:00 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 86 = 15:56:00 8631571 Dudek Wojciech 25P 0000 C 88 = 15:58:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 90 = 16:00:00 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 92 = 16:02:00 920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 94 = 16:04:00 515162 Procházka David LPU 9113 E 96 = 16:06:00 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 98 = 16:08:00 515487 Grundmann Jan LPU 9410 R 100 = 16:10:00 886264 Horvát Petr ASU 9447 R 102 = 16:12:00 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 104 = 16:14:00 1003623 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 106 = 16:16:00 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 E 108 = 16:18:00 515174 Smola Michal TZL 8131 R 110 = 16:20:00 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 112 = 16:22:00 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 114 = 16:24:00 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 116 = 16:26:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 118 = 16:28:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 120 = 16:30:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 122 = 16:32:00 500850 Dlabaja Tomáš TUR 8303 E 124 = 16:34:00 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 126 = 16:36:00 981642 Marchuk Ilya 28P 8700 C 128 = 16:38:00 921001 Mazan Bartlomiej 1XP 0000 C 130 = 16:40:00 7092626 Luštický Martin TUR 8700 R 132 = 16:42:00 7717777 Mrázek Jan SJC 8102 E 134 = 16:44:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 136 = 16:46:00 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 138 = 16:48:00 887157 Hadač Filip AOP 9301 C 140 = 16:50:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 C 142 = 16:52:00 9200122 Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 C 144 = 16:54:00 1396723 Madej Mateusz 19P 9101 C 146 = 16:56:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 148 = 16:58:00 7204086 Kalata Michał 88P 8901 C 150 = 17:00:00 1211212 Kisvölcsey Ákos 17H 7201 C 152 = 17:02:00 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 154 = 17:04:00 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 R 156 = 17:06:00 505127 Wojnowicz Marek 19P 9201 C 158 = 17:08:00 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 E 160 = 17:10:00 752906 Sundby Jorn 36N 7500 C 162 = 17:12:00 ......................... VAK C 164 = 17:14:00 ......................... VAK C 166 = 17:16:00 ......................... VAK C 168 = 17:18:00

Kategorie H35B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    65 m, 18 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
330675 Procházka Josef KON 7219 C 30 = 15:00:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 32 = 15:02:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 34 = 15:04:00 2080826 Janků Marek STE 7102 C 36 = 15:06:00 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 38 = 15:08:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 40 = 15:10:00 8000013 Šafek Jiří ZBM 7606 C 42 = 15:12:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 44 = 15:14:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 46 = 15:16:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 48 = 15:18:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 50 = 15:20:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 52 = 15:22:00 7204999 Skripnik Ondřej FSP 7502 C 54 = 15:24:00 1010100 Cych Piotr 33P 6800 C 56 = 15:26:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 58 = 15:28:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 60 = 15:30:00 410254 Sedlář Petr TBM 7319 C 62 = 15:32:00 7260025 Dubec Pavel SCP 8003 C 64 = 15:34:00 997887 Golinowski Pawel 1VP 7900 C 66 = 15:36:00 7900030 Tkaczuk Tomasz 66P 7900 C 68 = 15:38:00 7204982 Krtička Luděk SSU 7847 C 70 = 15:40:00 2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 72 = 15:42:00 980350 Koblížek Kamil KUO 8001 C 74 = 15:44:00 500878 Jedlička Michal SHK 7309 C 76 = 15:46:00 7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 78 = 15:48:00 337650 Mulíček Ondřej ABM 7405 C 80 = 15:50:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 82 = 15:52:00 8004 Rada Pavel ABM 7401 C 84 = 15:54:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 86 = 15:56:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 88 = 15:58:00 7205015 Věžník Roman TTR 7901 C 90 = 16:00:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 92 = 16:02:00 1400424 Mašláň Jakub TZL 7801 C 94 = 16:04:00 2067331 Kroul Josef KSU 7302 C 96 = 16:06:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 98 = 16:08:00 7003007 Jašek Petr STE 7601 C 100 = 16:10:00 997823 Plesinski Mariusz 1VP 7300 C 102 = 16:12:00 2049564 Marek Antonín STE 7501 C 104 = 16:14:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 106 = 16:16:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 108 = 16:18:00 ......................... VAK C 110 = 16:20:00 ......................... VAK C 112 = 16:22:00 ......................... VAK C 114 = 16:24:00 ......................... VAK C 116 = 16:26:00 ......................... VAK C 118 = 16:28:00 ......................... VAK C 120 = 16:30:00 ......................... VAK C 122 = 16:32:00 ......................... VAK C 124 = 16:34:00

Kategorie H40B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    60 m, 16 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 31 = 15:01:00 682655 Borunský Tomáš AOP 7402 C 33 = 15:03:00 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 35 = 15:05:00 7205562 Kůstka Marek VIC 6403 C 37 = 15:07:00 2069100 Kašpar Jaroslav UOL 7004 C 39 = 15:09:00 2913 Dénes Zoltán 17H 7200 C 41 = 15:11:00 331394 Blažek Petr SJH 7402 C 43 = 15:13:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 45 = 15:15:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 47 = 15:17:00 1411017 Jończy Daniel 88P 7500 C 49 = 15:19:00 553437 Průša Michal VSP 7310 C 51 = 15:21:00 7207038 Pernička Petr TZL 7336 C 53 = 15:23:00 9991973 Banasiak Marcin 49P 7300 C 55 = 15:25:00 1955315 Procházka Antonín DCE 5500 C 57 = 15:27:00 7201804 Féder Medard LCE 7311 C 59 = 15:29:00 436433 Nechanický Pavel OSN 7209 C 61 = 15:31:00 2067333 Smrček Petr KSU 7401 C 63 = 15:33:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 65 = 15:35:00 301552 Horčička Petr UOL 7007 C 67 = 15:37:00 7170974 Nowakowski Sławomir 27P 7400 C 69 = 15:39:00 886687 Mianowski Rafał 28P 7300 C 71 = 15:41:00 49319 Cienciala Martin TRI 7401 C 73 = 15:43:00 ......................... VAK C 75 = 15:45:00 ......................... VAK C 77 = 15:47:00 ......................... VAK C 79 = 15:49:00

Kategorie H45B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    65 m, 18 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 30 = 15:00:00 690505 Ratajczak Piotr 23P 6901 C 32 = 15:02:00 2451515 Gola Miroslav VIC 6808 C 34 = 15:04:00 1403416 Vavřík René MOV 7000 C 36 = 15:06:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 38 = 15:08:00 9101183 Holec Honza MOV 6701 C 40 = 15:10:00 428768 Dzik Mirosław 86P 7102 C 42 = 15:12:00 504408 Pachnik Dariusz 19P 6900 C 44 = 15:14:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 46 = 15:16:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 48 = 15:18:00 2016300 Szczygieł Marcin 49P 7100 C 50 = 15:20:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 52 = 15:22:00 7006801 Mokrý Pavel ABM 6801 C 54 = 15:24:00 443068 Siegl Roman MFP 6700 C 56 = 15:26:00 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 58 = 15:28:00 2035144 Šrámek Petr RIC 6905 C 60 = 15:30:00 682359 Chaloupský David PHK 7103 C 62 = 15:32:00 7206555 Šuráň René LCE 7034 C 64 = 15:34:00 886686 Staszak Artur 28P 7000 C 66 = 15:36:00 232255 Kamenický Jan PHK 6601 C 68 = 15:38:00 ? Květoň Vladimír KSU 6800 C 70 = 15:40:00 232502 Novotný Dušan TJN 7002 C 72 = 15:42:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 74 = 15:44:00 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 76 = 15:46:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 78 = 15:48:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 80 = 15:50:00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 82 = 15:52:00 2057135 Mazurek Piotr 49P 0302 C 84 = 15:54:00 7008000 Deubel Dirk 12A 0001 C 86 = 15:56:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 88 = 15:58:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 90 = 16:00:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 92 = 16:02:00 981645 Becmer Dariusz 49P 0151 C 94 = 16:04:00 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 96 = 16:06:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 98 = 16:08:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 100 = 16:10:00 ......................... VAK C 102 = 16:12:00 ......................... VAK C 104 = 16:14:00 ......................... VAK C 106 = 16:16:00

Kategorie H50B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    50 m, 15 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 31 = 15:01:00 2800319 Veljačik Pavel SCP 6200 C 33 = 15:03:00 2085656 Petržela Pavel LTU 6301 C 35 = 15:05:00 2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 37 = 15:07:00 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 39 = 15:09:00 2049558 Ryšavý Jiří OOP 5803 C 41 = 15:11:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 43 = 15:13:00 1963012 Chachurski Ryszard 45P 6300 C 45 = 15:15:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 47 = 15:17:00 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 49 = 15:19:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 51 = 15:21:00 253352 Valach Petr LPU 6505 C 53 = 15:23:00 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 55 = 15:25:00 1966318 Forystek Jozef 41P 6600 C 57 = 15:27:00 232336 Funda Jiří API 6401 C 59 = 15:29:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 61 = 15:31:00 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 63 = 15:33:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 65 = 15:35:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 67 = 15:37:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 69 = 15:39:00 8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 71 = 15:41:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 73 = 15:43:00 7200596 Kaplan Jan LPU 6401 C 75 = 15:45:00 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 77 = 15:47:00 51105 Knap Jan LPU 5101 C 79 = 15:49:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 81 = 15:51:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 83 = 15:53:00 ......................... VAK C 85 = 15:55:00 ......................... VAK C 87 = 15:57:00 ......................... VAK C 89 = 15:59:00 ......................... VAK C 91 = 16:01:00

Kategorie H55B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    45 m, 15 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
412316 Konstanciak Andrzej 23P 5901 C 31 = 15:01:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 33 = 15:03:00 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 35 = 15:05:00 1700084 Kožina Petr PGP 6000 C 37 = 15:07:00 886350 Kryjomski Jerzy 1TP 0002 C 39 = 15:09:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 41 = 15:11:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 43 = 15:13:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 45 = 15:15:00 52337 Zeman Jaroslav SJI 5901 C 47 = 15:17:00 435239 Czerkawski Waclaw 1SP 6000 C 49 = 15:19:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 51 = 15:21:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 53 = 15:23:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 55 = 15:25:00 2070844 Slováček Rudolf TZL 5402 C 57 = 15:27:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 59 = 15:29:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 61 = 15:31:00 7205033 Kovář Karel LTP 6102 C 63 = 15:33:00 336792 Lužný Ladislav HAV 6000 C 65 = 15:35:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 67 = 15:37:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 69 = 15:39:00 52531 Albert František OOL 5804 C 71 = 15:41:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 73 = 15:43:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 75 = 15:45:00 681857 Kulhavý Josef SRK 5701 C 77 = 15:47:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 79 = 15:49:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 81 = 15:51:00 ......................... VAK C 83 = 15:53:00 ......................... VAK C 85 = 15:55:00 ......................... VAK C 87 = 15:57:00

Kategorie H60B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    35 m, 13 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 61 = 15:31:00 52712 Věžník Antonín ADA 5505 C 63 = 15:33:00 52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 65 = 15:35:00 1500223 Hones Sepp 26A 5400 C 67 = 15:37:00 886663 Olbrycht Janusz 73P 5500 C 69 = 15:39:00 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 71 = 15:41:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 73 = 15:43:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 75 = 15:45:00 7770011 Gurka Jiří TUV 4601 C 77 = 15:47:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 79 = 15:49:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 81 = 15:51:00 51199 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 83 = 15:53:00 501111 Guglielmetti Francesco 5QX 5400 C 85 = 15:55:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 87 = 15:57:00 ......................... VAK C 89 = 15:59:00 ......................... VAK C 91 = 16:01:00 ......................... VAK C 93 = 16:03:00

Kategorie H65B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    35 m, 12 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53295 Sponar Jan TBM 5004 C 77 = 15:47:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 79 = 15:49:00 412412 Edward Bartkowiak 55P 4800 C 81 = 15:51:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 83 = 15:53:00 222893 Wysocki Andrzej 14P 5100 C 85 = 15:55:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 87 = 15:57:00 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 89 = 15:59:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 91 = 16:01:00 51376 Toman Stanislav SBR 4801 C 93 = 16:03:00 6645 Valter Petr KBP 4500 C 95 = 16:05:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 97 = 16:07:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 99 = 16:09:00 49885 Procházka Aleš DKP 4700 C 101 = 16:11:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 103 = 16:13:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 105 = 16:15:00 7510216 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 107 = 16:17:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 109 = 16:19:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 111 = 16:21:00 412312 Trzpil Lech 23P 4900 C 113 = 16:23:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 115 = 16:25:00 ......................... VAK C 117 = 16:27:00 ......................... VAK C 119 = 16:29:00

Kategorie H70B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    35 m, 13 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425533 Láznička Alois TZL 3613 C 30 = 15:00:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 32 = 15:02:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 34 = 15:04:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 36 = 15:06:00 2036941 Blimke Roman 1WP 4600 C 38 = 15:08:00 2023855 Waldemar Pietkiewicz 55P 4301 C 40 = 15:10:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 42 = 15:12:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 44 = 15:14:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 46 = 15:16:00 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 48 = 15:18:00 ......................... VAK C 50 = 15:20:00 ......................... VAK C 52 = 15:22:00

Kategorie H75B

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    20 m, 11 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 111 = 16:21:00

Kategorie P3

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    30 m, 12 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 0 = 9992006 Banasiak Anna 49P 0650 C 0 = 53354 Batani Valentina TZL 0551 C 0 = 53853 Batani Valeria TZL 0550 C 0 = 1408271 Chabiera Filomena 28P 0751 C 0 = 64950 Chachurski Mieszko 28P 0701 C 0 = 412453 Chojka Krzysztof 28P 0402 C 0 = 4714528 Drosik Oskar 28P 0407 C 0 = 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 0 = 53320 Fialová Tereza TZL 9090 C 0 = neregistro 2081385 Fibír Jakub FSP 0900 C 0 = 2081361 Fibírová Lucie FSP 0777 C 0 = 412126 Gajda Tymon 28P 0500 C 0 = 51915 Good Eliška SBR 0550 C 0 = neregistro 2092369 Good Julie SBR 0750 C 0 = neregistro 51139 Gregorová Alice CTB 0751 C 0 = 8630860 Haider Anna 26A 5650 C 0 = 4714519 Hajkowicz Filip 28P 0502 C 0 = 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 9201329 Hanák Kryštof SLA 1100 C 0 = 8800 Hanáková Zuzana SLA 8151 C 0 = 232732 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 0 = 51659 Horová Klára PGP 8455 C 0 = 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 0 = 8598 Hustý Adam TZL 0403 C 0 = 338920 Iłczyk Agata 23P 8251 C 0 = 9785 Janatová Violka DKP 0950 C 0 = 54082 Jelewski Karol 33P 0500 C 0 = 438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 8612 Kolaříková Eliška TZL 0452 C 0 = 9201343 Kotkowiak Bartosz 1HP 0001 C 0 = 49430 Kovalčík Petr AOP 0901 C 0 = 49438 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 0 = 2025013 Kowalczyk Honorata 19P 0650 C 0 = 4714531 Kropacz Daria 28P 0550 C 0 = 53662 Kroul František KSU 1010 C 0 = 53565 Kroul Jiří KSU 0505 C 0 = 4714535 Lewandowski Jakub 28P 0501 C 0 = 4714509 Lipka Maria 28P 0551 C 0 = 7204512 Lička Lukáš VBM 7301 C 0 = 4714539 Lubczynski Maciej 28P 0503 C 0 = 412496 Malak Maria 28P 0450 C 0 = 412474 Malinowski Michal 28P 0403 C 0 = 8610 Martinek Matyáš TZL 0504 C 0 = 53831 Matochová Adéla TZL 0552 C 0 = 2087695 Matyšková Stela PLU 1150 C 0 = 1408261 Mianowska Tosia 28P 0750 C 0 = 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 0 = 2091565 Mrkvičková Ema TZL 0451 B 0 = 412171 Mrugacz Szymon 28P 0504 C 0 = 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 0 = 51405 Netuková Anežka SHK 0750 C 0 = 219217 Netuková Hana SHK 7052 C 0 = 2070833 Novosad Pavel TZL 0404 B 0 = 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 0 = 8605 Němec Filip TZL 0503 C 0 = 1396725 Pachnik Jędrzej 19P 0600 C 0 = 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 B 0 = 7207055 Pernička Martin TZL 0800 C 0 = 7207028 Pernička Václav TZL 0602 C 0 = 7205034 Podhrázský Tomáš ZBM 1101 C 0 = 4714544 Prusinski Kacper 28P 0404 C 0 = 7864 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C 0 = 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 0 = 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 0 = 420402 Said Mahmoud UOL 6900 C 0 = 300615 Serafin Kacper 28P 0408 C 0 = 2092380 Skripnik Matouš FSP 0800 C 0 = 2092396 Skripnik Nikola FSP 0600 C 0 = 2080838 Sláma Šimon LCE 0502 C 0 = ? Slámová Alena LCE 0000 C 0 = neregistro 412159 Swobodzinska Aniela 28P 0552 C 0 = 2016283 Szczygieł Hanna 49P 0700 C 0 = 2025002 Szeliga Sonia 19P 0750 C 0 = 331752 Tesařová Lucie AOP 1451 C 0 = 8010108 Uhnavá Markéta ZBM 8485 C 0 = 4714524 Urbankiewicz Kacper 28P 0405 C 0 = 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 0 = 4714516 Wierzbicki Witold 28P 0406 C 0 = 4714522 Wietrzynski Jakub 28P 0409 C 0 = 305990 Wittiw Miriam 33P 0450 C 0 = 1414199 Wołek Stanisław 28P 0400 C 0 = 412492 Wójtowicz Katarzyna 28P 7050 C 0 = 2025015 Zawada Karolina 19P 0551 C 0 = 2025012 Zawada Marcelina 19P 0752 C 0 = 428232 Zimmer Jiří ZVO 6601 C 0 = 4714523 Zych Wiktor 28P 0410 C 0 = 9201067 Zřídkaveselý Adam ZBM 0505 C 0 = 2091553 Šemnický Jakub TZL 0400 B 0 = 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 0 = 49418 Štábl Vít KSU 1100 C 0 =

Kategorie T5

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    55 m, 15 kontrol                tištěno 26.05.2016    1:35

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 0 = 416064 Benroth Miroslav 5YC 0000 C 0 = neregistro 416065 Benrothová Irena 5YC 0050 C 0 = neregistro 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 0 = 51903 Good Martin SBR 7800 C 0 = 2092392 Grygarová Veronika 6NX 0050 C 0 = neregistro 9900330 Hajnal Dorottya 25H 0001 C 0 = 2092370 Hornová Lenka 6NX 0051 C 0 = neregistro 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 0 = 2085619 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 0 = 2025366 Křivdová Lenka CHC 7251 C 0 = 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 0 = 682623 Matějů Luboš PGP 7601 R 0 = ? Miháczi Zoltán 53H 0000 C 0 = 2085658 Petrželová Alena LTU 6351 C 0 = ? Podhrázský Zbyšek MBM 8242 C 0 = 1300248 Poltoratskyi Denys 26U 7200 C 0 = 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 0 = 2035741 Rücker Petr HOR 6500 C 0 = 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 0 = 2083362 Semerád Jan KON 9411 C 0 = 1401456 Skonieczny Andrzej 29P 5701 C 0 = 2091534 Sláma Lumír LCE 8103 C 0 = 411967 Toth Agnes 17H 9090 C 0 = 2022142 Völgyesi Melody 25H 9701 C 0 = 232799 Weiler Zsolt 17H 6200 C 0 = 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 0 = 2083419 Šudřich Tomáš KON 0013 C 0 =