12A Naturfreunde Wien

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 937) 8001000 H16A 12A 0000 Deubel Joergen 49.00 = 15:19:00 ( 938) 7008000 H45B 12A 0001 Deubel Dirk 86.00 = 15:56:00 ( 936) 9008000 H14B 12A 0500 Deubel Jonas 106.00 = 16:16:00

14P UKS Kometa Gliwice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 816) 1369369 H16A 14P 0000 Byrczek Jan 53.00 = 15:23:00 ( 452) 222893 H65B 14P 5100 Wysocki Andrzej 85.00 = 15:55:00 ( 453) 886619 D60B 14P 5650 Wysocka Jolanta 105.00 = 16:15:00

17H Hungarian Team

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1088) 232799 T5 17H 6200 Weiler Zsolt ?? = (1089) 411967 T5 17H 9090 Toth Agnes ?? = (1017) 1396123 H20A 17H 9703 Porgányi Márk 30.00 = 15:00:00 (1048) 505296 D20A 17H 9691 Péntek Gréti 31.00 = 15:01:00 (1047) 505244 H20A 17H 9800 Miavecz Balázs 32.00 = 15:02:00 (1090) 443161 D20A 17H 9694 Goldmann Julia 33.00 = 15:03:00 (1079) 7201398 H20A 17H 9803 Zacher Márton 34.00 = 15:04:00 (1091) 7990513 D20A 17H 9954 Sárközy Zsófia 35.00 = 15:05:00 (1080) 2022123 H20A 17H 9901 Ormay Mihály 36.00 = 15:06:00 (1092) 2082338 D20A 17H 9693 Mantuano Eszter 37.00 = 15:07:00 (1081) 2037814 H20A 17H 9801 Egei Patrik 38.00 = 15:08:00 (1093) 339833 D20A 17H 9651 Liszka Eszter 39.00 = 15:09:00 (1082) 2022128 H20A 17H 9904 Weiler Vince 40.00 = 15:10:00 (1087) 2913 H40B 17H 7200 Dénes Zoltán 41.00 = 15:11:00 (1094) 1396119 D20A 17H 9654 Becze Rita 41.00 = 15:11:00 (1083) 2056183 H20A 17H 9802 Hortobágyi Ákos 42.00 = 15:12:00 (1095) 1396265 D20A 17H 9950 Pataki Réka Dalida 43.00 = 15:13:00 (1015) 505244 H20A 17H 9700 Dalos Máté 44.00 = 15:14:00 (1096) 45169 D20A 17H 9692 Kovacs Eszter 45.00 = 15:15:00 (1016) 7201397 H20A 17H 9701 Peregi Dániel 46.00 = 15:16:00 (1084) 8635529 H21A 17H 9415 Scultety Marton 62.00 = 15:32:00 (1085) 9805317 H21B 17H 9416 Jarosi Adam 103.00 = 16:13:00 (1097) 448957 D60B 17H 5750 Horváth Magda 109.00 = 16:19:00 (1086) 1211212 H21E 17H 7201 Kisvölcsey Ákos 152.00 = 17:02:00

19P UKS "Orientpark.pl" Iwiny

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 849) 2025015 P3 19P 0551 Zawada Karolina ?? = ( 850) 1396725 P3 19P 0600 Pachnik Jędrzej ?? = ( 851) 2025013 P3 19P 0650 Kowalczyk Honorata ?? = ( 852) 2025002 P3 19P 0750 Szeliga Sonia ?? = ( 853) 2025012 P3 19P 0752 Zawada Marcelina ?? = ( 854) 504408 H45B 19P 6900 Pachnik Dariusz 44.00 = 15:14:00 ( 837) 2016463 H16A 19P 0101 Gapiński Mikołaj 55.00 = 15:25:00 ( 839) 2025004 D14B 19P 0350 Piecek Emilia 57.00 = 15:27:00 ( 836) 2016464 H16A 19P 0100 Słoma Grzegorz 59.00 = 15:29:00 ( 834) 504407 H21E 19P 9100 Pachnik Wojciech 60.00 = 15:30:00 ( 835) 2016469 D16A 19P 0051 Ĺwica Katarzyna 74.00 = 15:44:00 ( 857) 1394898 D21E 19P 9350 Szeliga Małgorzata 85.00 = 15:55:00 ( 838) 1396724 H14B 19P 0300 Pachnik Stanisław 112.00 = 16:22:00 ( 848) 2025014 D14B 19P 0450 Kowalczyk Wiktoria 113.00 = 16:23:00 ( 855) 1396723 H21E 19P 9101 Madej Mateusz 146.00 = 16:56:00 ( 856) 505127 H21E 19P 9201 Wojnowicz Marek 158.00 = 17:08:00

1CP UKS Siódemka Rumia

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 367) 1410952 H16A 1CP 0000 Ogdowski Bartlomiej 45.00 = 15:15:00

1HP BnO Szczecin

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1173) 9201343 P3 1HP 0001 Kotkowiak Bartosz ?? = (1122) ? H16A 1HP 0000 Petersburski Krystian 47.00 = 15:17:00 (1121) ? D14B 1HP 0250 Sadzikowska Magdalena 63.00 = 15:33:00 (1119) ? H14B 1HP 0200 Biernat Michal 78.00 = 15:48:00 (1120) ? H14B 1HP 0201 Kondys Jakub 82.00 = 15:52:00 (1123) ? H14B 1HP 0202 Kula Mateusz 92.00 = 16:02:00 (1174) 9201342 H14B 1HP 0204 Kotkowiak Piotr 96.00 = 16:06:00

1SP Neregistrovaní - Czerkawska

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 946) 435239 H55B 1SP 6000 Czerkawski Waclaw 49.00 = 15:19:00 ( 945) 2036945 D50B 1SP 6250 Czerkawska Urszula 115.00 = 16:25:00

1TP KS Koscielec Chrzanow

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 957) 886350 H55B 1TP 0002 Kryjomski Jerzy 39.00 = 15:09:00 ( 954) 886349 D21A 1TP 0053 Kulczycka-Wójcik Domin 58.00 = 15:28:00 ( 955) 412360 H16B 1TP 0000 Starzykiewicz Kacper 78.00 = 15:48:00 ( 953) 413369 D16B 1TP 0052 Urbanczyk Aleksandra 109.00 = 16:19:00 ( 951) 886343 D16B 1TP 0050 Kowal Natalia 129.00 = 16:39:00 ( 952) 886344 D16B 1TP 0051 Dzierwa Hanna 135.00 = 16:45:00 ( 956) 886349 H18B 1TP 0001 Pucula Mateusz 143.00 = 16:53:00

1VP HKS Azymut Mochy

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 968) 7200180 H18A 1VP 9900 Cuprys Gracjan 42.00 = 15:12:00 ( 966) 7200192 D18A 1VP 9850 Murawska Marta 47.00 = 15:17:00 ( 967) 7200181 D18A 1VP 9950 Seidel Julia 51.00 = 15:21:00 ( 969) 7200182 D18A 1VP 9851 Galla Zofia 57.00 = 15:27:00 ( 971) 997887 H35B 1VP 7900 Golinowski Pawel 66.00 = 15:36:00 ( 970) 997823 H35B 1VP 7300 Plesinski Mariusz 102.00 = 16:12:00 ( 972) 842660 D35B 1VP 8050 Golinowska Elzbieta 147.00 = 16:57:00

1WP Neregistrovaní - Blimke

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 973) 2036941 H70B 1WP 4600 Blimke Roman 38.00 = 15:08:00

1XP WKS Slask Wroclaw

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 979) 921001 H21E 1XP 0000 Mazan Bartlomiej 130.00 = 16:40:00

23P OK!Sport

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 397) 338920 P3 23P 8251 Iłczyk Agata ?? = ( 824) 412316 H55B 23P 5901 Konstanciak Andrzej 31.00 = 15:01:00 ( 826) 690505 H45B 23P 6901 Ratajczak Piotr 32.00 = 15:02:00 ( 821) 412327 D16A 23P 0151 Olszanka Gabriela 64.00 = 15:34:00 ( 827) 7010626 D16A 23P 0150 Susek Julia 68.00 = 15:38:00 ( 825) 2077799 D21B 23P 8250 Czajka Iza 94.00 = 16:04:00 ( 329) 842664 H21B 23P 8200 Drągowski Piotr 95.00 = 16:05:00 ( 831) 412312 H65B 23P 4900 Trzpil Lech 113.00 = 16:23:00 ( 328) 886617 D21A 23P 8500 Wysocka Malwina 116.00 = 16:26:00 ( 823) 2061716 D21A 23P 8951 Ĺlusarczyk Katarzyna 120.00 = 16:30:00 ( 822) 7200382 D21A 23P 8950 MiĹkiewicz Martyna 134.00 = 16:44:00

25H Tabáni Spartacus

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1169) 9900330 T5 25H 0001 Hajnal Dorottya ?? = (1170) 2022142 T5 25H 9701 Völgyesi Melody ?? =

25P PUKS Mlode Orly

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 961) 1403092 H16A 25P 0001 Choros Tomasz 51.00 = 15:21:00 ( 959) 7205967 D20A 25P 0050 Dominiak Dagmara 61.00 = 15:31:00 ( 960) 1396729 D20A 25P 0051 Wanczyk Zuzanna 65.00 = 15:35:00 ( 958) 8631571 H21E 25P 0000 Dudek Wojciech 88.00 = 15:58:00 ( 965) 2023858 H21A 25P 0002 Prasal Jakub 112.00 = 16:22:00

26A HSV Ried

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1100) 8630860 P3 26A 5650 Haider Anna ?? = (1099) 1500223 H60B 26A 5400 Hones Sepp 67.00 = 15:37:00

26U Kharkiv

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1157) 1300248 T5 26U 7200 Poltoratskyi Denys ?? =

27P BKS Wataha Warszawa

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 974) 7151719 H14B 27P 0200 Nowakowski Maciej 64.00 = 15:34:00 ( 978) 7170974 H40B 27P 7400 Nowakowski Sławomir 69.00 = 15:39:00 ( 977) 7771986 H21E 27P 8600 Galicz Karol 72.00 = 15:42:00 ( 975) 7020806 D14B 27P 0201 Borzym Izabela 107.00 = 16:17:00

28P UNTS Warszawa

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 371) 504405 P3 28P 6800 Antonowicz Jerzy ?? = ( 513) 1414199 P3 28P 0400 Wołek Stanisław ?? = ( 515) 412453 P3 28P 0402 Chojka Krzysztof ?? = ( 516) 412474 P3 28P 0403 Malinowski Michal ?? = ( 517) 4714544 P3 28P 0404 Prusinski Kacper ?? = ( 518) 4714524 P3 28P 0405 Urbankiewicz Kacper ?? = ( 519) 4714516 P3 28P 0406 Wierzbicki Witold ?? = ( 520) 4714528 P3 28P 0407 Drosik Oskar ?? = ( 521) 300615 P3 28P 0408 Serafin Kacper ?? = ( 522) 4714522 P3 28P 0409 Wietrzynski Jakub ?? = ( 523) 4714523 P3 28P 0410 Zych Wiktor ?? = ( 524) 412496 P3 28P 0450 Malak Maria ?? = ( 525) 412126 P3 28P 0500 Gajda Tymon ?? = ( 526) 4714535 P3 28P 0501 Lewandowski Jakub ?? = ( 527) 4714519 P3 28P 0502 Hajkowicz Filip ?? = ( 528) 4714539 P3 28P 0503 Lubczynski Maciej ?? = ( 529) 412171 P3 28P 0504 Mrugacz Szymon ?? = ( 530) 4714531 P3 28P 0550 Kropacz Daria ?? = ( 531) 4714509 P3 28P 0551 Lipka Maria ?? = ( 532) 412159 P3 28P 0552 Swobodzinska Aniela ?? = ( 533) 64950 P3 28P 0701 Chachurski Mieszko ?? = ( 534) 1408261 P3 28P 0750 Mianowska Tosia ?? = ( 535) 1408271 P3 28P 0751 Chabiera Filomena ?? = (1133) 412492 P3 28P 7050 Wójtowicz Katarzyna ?? = ( 514) 886671 H14B 28P 0401 Wójtowicz Krzysztof 40.00 = 15:10:00 (1172) 886674 H18A 28P 9800 Rutka Jan 40.00 = 15:10:00 ( 543) 899027 H18A 28P 9802 Mossakowski Wojtek 44.00 = 15:14:00 ( 544) 981646 D18A 28P 9950 Marek Wiktoria 49.00 = 15:19:00 ( 382) 9200121 H20A 28P 9700 Wolowczyk Michal 56.00 = 15:26:00 ( 369) 886683 H16A 28P 0101 Pierzchala Michal 57.00 = 15:27:00 ( 370) 886680 D18A 28P 9850 Antonowicz Anna Maria 59.00 = 15:29:00 ( 380) 1393099 D45B 28P 6851 Wolowczyk Mariola 61.00 = 15:31:00 ( 511) 1111777 D16A 28P 0151 Staszak Alicja 62.00 = 15:32:00 ( 379) 1393090 H50B 28P 6300 Wolowczyk Marek 63.00 = 15:33:00 ( 510) 886685 D16A 28P 0150 Mianowska Julia 66.00 = 15:36:00 ( 538) 886686 H45B 28P 7000 Staszak Artur 66.00 = 15:36:00 ( 383) 8625729 D21E 28P 9350 Kubicka Zuzanna 67.00 = 15:37:00 ( 536) 886676 D45B 28P 6802 Wolek Ewa 71.00 = 15:41:00 ( 539) 886687 H40B 28P 7300 Mianowski Rafał 71.00 = 15:41:00 ( 540) 1408260 D40B 28P 7450 Mianowska Dorota 75.00 = 15:45:00 ( 368) 886672 H14B 28P 0600 Antonowicz Jan 80.00 = 15:50:00 ( 512) 1408272 D14B 28P 0351 Chabiera Lena 103.00 = 16:13:00 ( 542) 886681 D21A 28P 9150 Pietrowskaja Wioletta 118.00 = 16:28:00 ( 537) 1408257 D21E 28P 6850 Gornicka-Antonowicz An 123.00 = 16:33:00 ( 541) 981642 H21E 28P 8700 Marchuk Ilya 128.00 = 16:38:00 ( 381) 9200122 H21E 28P 9501 Wolowczyk Krzysztof 144.00 = 16:54:00

29P Paulinum J.G.

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 922) 1401456 T5 29P 5701 Skonieczny Andrzej ?? =

33D USV TU Dresden

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 976) 1984123 H21E 33D 8400 Neumann Josef 68.00 = 15:38:00

33P Echo Twardogóra

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 927) 305990 P3 33P 0450 Wittiw Miriam ?? = ( 928) 54082 P3 33P 0500 Jelewski Karol ?? = ( 932) 1010100 H35B 33P 6800 Cych Piotr 56.00 = 15:26:00 ( 923) 54005 H14B 33P 0300 Cych Mikołaj 60.00 = 15:30:00 (1140) 504041 D20A 33P 9650 Cych Weronika 67.00 = 15:37:00 ( 925) ? H14B 33P 0302 Gierus Mateusz 68.00 = 15:38:00 ( 924) 54072 H14B 33P 0301 Cych Maksymilian 132.00 = 16:42:00

34P WKS Grunwald Poznań

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 939) 887091 D20A 34P 9651 Matyba Anna 63.00 = 15:33:00

36N Larvik OK

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 398) 752906 H21E 36N 7500 Sundby Jorn 162.00 = 17:12:00

37S Kysucke Nove Mesto

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 67) 425448 H21B 37S 7200 Vladimir Richter 133.00 = 16:43:00

39P UMKS Orkan Ostróda

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 930) 2034196 D21A 39P 8950 Górska Kinga 108.00 = 16:18:00 (1060) 2034192 D21A 39P 8750 Kocińska Agnieszka 144.00 = 16:54:00

41P WKS Wawel Kraków

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 314) 1966318 H50B 41P 6600 Forystek Jozef 57.00 = 15:27:00

45P KU AZS WAT Warszawa

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 509) 1963012 H50B 45P 6300 Chachurski Ryszard 45.00 = 15:15:00

49P DFS Wroclaw

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 207) 2016283 P3 49P 0700 Szczygieł Hanna ?? = ( 322) 9992006 P3 49P 0650 Banasiak Anna ?? = ( 276) 2016284 H14B 49P 0300 Toborek Jakub 44.00 = 15:14:00 ( 205) 2016300 H45B 49P 7100 Szczygieł Marcin 50.00 = 15:20:00 ( 321) 9992004 D14B 49P 0450 Banasiak Joanna 53.00 = 15:23:00 ( 320) 9991973 H40B 49P 7300 Banasiak Marcin 55.00 = 15:25:00 ( 340) 2057133 D40B 49P 7400 Toborek Katarzyna 57.00 = 15:27:00 ( 448) 2057135 H45B 49P 0302 Mazurek Piotr 84.00 = 15:54:00 ( 616) 981645 H45B 49P 0151 Becmer Dariusz 94.00 = 16:04:00 ( 447) 2016294 D14B 49P 0350 Mazurek Joanna 105.00 = 16:15:00 ( 252) 2057138 D14B 49P 9700 Szajer Paulina 109.00 = 16:19:00 ( 615) 2016295 D14B 49P 0250 Becmer Aleksandra 121.00 = 16:31:00

53H Neregistrovaní - Mihaczi

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1139) ? T5 53H 0000 Miháczi Zoltán ?? =

55P Grunwald Poznań

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 2) 2023855 H70B 55P 4301 Waldemar Pietkiewicz 40.00 = 15:10:00 ( 950) 2067844 D20A 55P 9700 Gorczyca Maria 59.00 = 15:29:00 ( 1) 412412 H65B 55P 4800 Edward Bartkowiak 81.00 = 15:51:00

5QX GOLD Savosa

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1114) 509999 D55B 5QX 5950 Guglielmetti Daniela 83.00 = 15:53:00 (1113) 501111 H60B 5QX 5400 Guglielmetti Francesco 85.00 = 15:55:00

5YC Benroth

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 948) 416064 T5 5YC 0000 Benroth Miroslav ?? = ( 949) 416065 T5 5YC 0050 Benrothová Irena ?? =

66P UKS Azymut Pabianice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 789) 886310 H21A 66P 8200 Pabich Tomasz 42.00 = 15:12:00 ( 787) 7900030 H35B 66P 7900 Tkaczuk Tomasz 68.00 = 15:38:00 ( 788) 553466 D21A 66P 7606 Pabich Maria 74.00 = 15:44:00

6NX Neregistrovaní - Procházka

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1077) 2092392 T5 6NX 0050 Grygarová Veronika ?? = (1078) 2092370 T5 6NX 0051 Hornová Lenka ?? =

73P OLBnO

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 9) 886663 H60B 73P 5500 Olbrycht Janusz 69.00 = 15:39:00 ( 11) 412377 D60B 73P 5650 Olbrycht Anna 103.00 = 16:13:00

86P LKS Górzanka Nawojowa Góra

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 658) 428768 H45B 86P 7102 Dzik Mirosław 42.00 = 15:12:00

88P MKS Paulinum Jelenia Góra

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1147) 1411017 H40B 88P 7500 Jończy Daniel 49.00 = 15:19:00 (1116) 1394890 D21A 88P 8950 Kalata Agnieszka 54.00 = 15:24:00 (1148) 2076144 H16B 88P 0100 Kruk Wojciech 64.00 = 15:34:00 (1149) 338248 H16B 88P 0003 Samulski Trystian 82.00 = 15:52:00 (1151) 2076143 D16B 88P 0050 Piwko Gabiela 95.00 = 16:05:00 (1152) 412287 H16B 88P 0103 Zalewski Bartłomiej 96.00 = 16:06:00 (1144) 2053617 H16B 88P 0000 Pawłowicz Bruno 100.00 = 16:10:00 (1150) 2076142 H14B 88P 0302 Zaleski Jakub 108.00 = 16:18:00 (1146) 7200176 H14B 88P 0300 Jończy Jakub 120.00 = 16:30:00 (1145) 889676 H18B 88P 9800 Domagała Marcel 127.00 = 16:37:00 (1115) 7204086 H21E 88P 8901 Kalata Michał 150.00 = 17:00:00

9BC NNN

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 78) 682621 H21C 9BC 8400 Hrazdil Jiří 97.00 = 16:07:00
CELKEM

ABM KOB Moira Brno

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 812) 52056 H21A ABM 7415 Palát Petr 34.00 = 15:04:00 ( 810) 7006801 H45B ABM 6801 Mokrý Pavel 54.00 = 15:24:00 ( 806) 500260 H16B ABM 0101 Adámek Filip 62.00 = 15:32:00 ( 809) 420418 H14B ABM 0404 Rada Štěpán 72.00 = 15:42:00 (1011) 337650 H35B ABM 7405 Mulíček Ondřej 80.00 = 15:50:00 ( 811) 8004 H35B ABM 7401 Rada Pavel 84.00 = 15:54:00 (1010) 361987 D14B ABM 0362 Mulíčková Markéta 93.00 = 16:03:00 ( 814) 886814 H21A ABM 9410 Mokrý Ondřej 106.00 = 16:16:00 ( 808) 332962 H14B ABM 0307 Palát Tomáš 110.00 = 16:20:00 ( 805) 896977 D16B ABM 0063 Mokrá Michaela 117.00 = 16:27:00 ( 815) 438043 H18B ABM 9901 Florián Vojtěch 129.00 = 16:39:00 ( 807) 232876 D16B ABM 0199 Radová Kateřina 131.00 = 16:41:00 (1006) 332963 H18B ABM 9919 Šnyrch Tomáš 133.00 = 16:43:00 (1129) 2073670 H18B ABM 9907 Ingršt Matěj 137.00 = 16:47:00 (1012) 52041 D35B ABM 7469 Mulíčková Eva 141.00 = 16:51:00 ( 813) 8010 D35B ABM 7451 Radová Martina 145.00 = 16:55:00 (1005) 332946 H18B ABM 9906 Šnyrch Jakub 147.00 = 16:57:00

ADA OOB Spartak Adamov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 586) 52712 H60B ADA 5505 Věžník Antonín 63.00 = 15:33:00 ( 15) 52669 H60B ADA 5506 Jelínek Roman 79.00 = 15:49:00 (1076) 53767 D21B ADA 9251 Podešvová Vlasta 100.00 = 16:10:00

AOP Orientační Běh Opava

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 72) 2085619 T5 AOP 7301 Kovalčík Tomáš ?? = ( 74) 49438 P3 AOP 0751 Kovalčíková Alena ?? = ( 75) 49430 P3 AOP 0901 Kovalčík Petr ?? = ( 89) 436929 P3 AOP 0452 Klechová Karolína ?? = ( 141) 331752 P3 AOP 1451 Tesařová Lucie ?? = ( 101) 2090837 H21B AOP 8300 Stoszek Jakub 13.00 = 14:43:00 (1066) 682655 H40B AOP 7402 Borunský Tomáš 33.00 = 15:03:00 ( 818) 7200359 H50B AOP 6302 Sklenář Miroslav 47.00 = 15:17:00 ( 139) 352349 H45B AOP 6702 Tesař Jiří 52.00 = 15:22:00 (1008) 682679 H50B AOP 6501 Hadač Miroslav 55.00 = 15:25:00 ( 99) 2045205 H45B AOP 7001 Čech Tomáš 58.00 = 15:28:00 ( 73) 8796 D14B AOP 0453 Kovalčíková Anna 61.00 = 15:31:00 ( 88) 2096150 D45B AOP 7052 Sedlářová Pavla 63.00 = 15:33:00 ( 143) 7203322 H40B AOP 7101 Valík Luděk 65.00 = 15:35:00 ( 165) 1625050 H20A AOP 9602 Glonek Jakub 68.00 = 15:38:00 ( 234) 515444 H21E AOP 9202 Navrátil Boris 80.00 = 15:50:00 ( 145) 980374 D40B AOP 7351 Valíková Petra 81.00 = 15:51:00 ( 311) 7200365 H21A AOP 9501 Sklenář Martin 82.00 = 15:52:00 ( 117) 887168 H50B AOP 6301 Peřinka Jan 83.00 = 15:53:00 (1130) 51199 H60B AOP 5301 Krmášek Bohdan 83.00 = 15:53:00 ( 146) 2081359 H14B AOP 0301 Valík Adam 90.00 = 16:00:00 ( 144) 7203453 H16A AOP 0001 Valík Tomáš 91.00 = 16:01:00 ( 363) 2082714 D21E AOP 8152 Košárková Iva 101.00 = 16:11:00 (1107) 52957 D18A AOP 9850 Fukalová Hana 103.00 = 16:13:00 ( 222) 52295 D21A AOP 7251 Kašparová Šárka 110.00 = 16:20:00 ( 617) 515423 D50B AOP 6151 Glabazňová Jana 111.00 = 16:21:00 ( 98) 2045206 D18A AOP 9951 Čechová Klára 117.00 = 16:27:00 ( 76) 51197 D35B AOP 7852 Kovalčíková Eva 123.00 = 16:33:00 ( 147) 2085648 H14B AOP 0201 Kostka Jiří 126.00 = 16:36:00 ( 97) 410174 H14B AOP 0302 Čech Vít 136.00 = 16:46:00 ( 375) 995871 H21E AOP 9303 Schuster Marek 136.00 = 16:46:00 ( 140) 7206538 H18B AOP 9900 Tesař Vojtěch 139.00 = 16:49:00 (1007) 887157 H21E AOP 9301 Hadač Filip 140.00 = 16:50:00 ( 364) 51568 H21A AOP 7102 Košárek Pavel 152.00 = 17:02:00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1131) 232136 T5 AOV 7051 Fukalová Radmila ?? = ( 152) 896961 D45B AOV 6951 Mielcová Elena 57.00 = 15:27:00 ( 153) 920660 H14B AOV 0301 Mielec Radomír 84.00 = 15:54:00 ( 154) 515430 H35B AOV 6901 Mielec Jaromír 106.00 = 16:16:00 ( 590) 52960 D35B AOV 8050 Vellechová Radka 137.00 = 16:47:00

API OK Andante Písek

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 799) 232336 H50B API 6401 Funda Jiří 59.00 = 15:29:00

ASU Magnus Orienteering

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1168) 920658 H45B ASU 6849 Pavlík Radek 82.00 = 15:52:00 ( 844) 2045171 D16A ASU 0099 Hrabošová Magdalena 84.00 = 15:54:00 (1161) 52560 D50B ASU 6099 Strachotová Eva 93.00 = 16:03:00 ( 841) 7203330 D21A ASU 8756 Staňková Lucie 94.00 = 16:04:00 ( 843) 886264 H21E ASU 9447 Horvát Petr 102.00 = 16:12:00 ( 845) 920661 D16A ASU 0097 Plhalová Šárka 110.00 = 16:20:00 ( 842) 7204978 H18A ASU 9843 Sláma Dušan 130.00 = 16:40:00 ( 840) 682342 D21A ASU 9299 Kopecká Eliška 136.00 = 16:46:00

BBM BETA URSUS Orienteering

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 801) 980377 H50B BBM 6508 Ptáček Pavel 61.00 = 15:31:00 ( 121) 219273 H60B BBM 5300 Ptáček Ladislav 81.00 = 15:51:00 ( 707) 331257 D50B BBM 6550 Peřinková Irena 83.00 = 15:53:00 ( 803) 886286 H20A BBM 9600 Ptáček Pavel 96.00 = 16:06:00 ( 804) 980376 H18A BBM 9800 Ptáček Patrik 106.00 = 16:16:00 ( 706) 7510216 H65B BBM 5100 Denemarek Oldřich 107.00 = 16:17:00 (1106) 2056262 D16A BBM 0050 Opálková Martina 124.00 = 16:34:00

BFM SKOB Frýdek - Místek

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1118) 49457 P3 BFM 5701 Mutina Vlastimil ?? = ( 688) 2059751 H45B BFM 6701 Svoboda Martin 78.00 = 15:48:00

BOR OK Jiskra Nový Bor

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 296) 9200728 H21A BOR 9503 Pavlovec Jan 14.00 = 14:44:00 ( 297) 219203 H50B BOR 6303 Pavlovec Petr 43.00 = 15:13:00 ( 295) 7667667 H20A BOR 9608 Burda Matěj 58.00 = 15:28:00 ( 291) 2051536 D20A BOR 9751 Kameníková Andrea 71.00 = 15:41:00 ( 298) 8513 H50B BOR 6600 Karvánek Petr 71.00 = 15:41:00 ( 289) 1204999 D18A BOR 9954 Janoušková Lucie 77.00 = 15:47:00 ( 290) 2051475 D18A BOR 9853 Staňová Karolína 105.00 = 16:15:00 ( 294) 7200544 H18A BOR 9805 Kašpar Ludvík 110.00 = 16:20:00 ( 292) 7202852 H16A BOR 0000 Mareš Vít 111.00 = 16:21:00 ( 288) 2051502 D18A BOR 9854 Nováková Lucie 113.00 = 16:23:00 ( 293) 887936 H16A BOR 0001 Pavlovec Dan 125.00 = 16:35:00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 502) 2060210 H70B BOV 4403 Vlach Oldřich 48.00 = 15:18:00 ( 592) 51370 H65B BOV 4901 Dvořák Vlastimil 97.00 = 16:07:00

BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1042) 2032384 D45B BRU 7152 Rusinová Alena 37.00 = 15:07:00 (1043) 2032383 H21C BRU 7601 Rusin Jan 95.00 = 16:05:00

CHA OK Chrastava

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 660) 887906 D21A CHA 7850 Kašková Kateřina 28.00 = 14:58:00 ( 662) 8188 H21B CHA 7800 Kadavý Petr 37.00 = 15:07:00 ( 661) 8200 H21A CHA 9300 Čechlovský Jan 58.00 = 15:28:00 ( 659) 436447 D16A CHA 0050 Pavlíková Markéta 70.00 = 15:40:00

CHC K.O.B. Choceň

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 800) 2025366 T5 CHC 7251 Křivdová Lenka ?? = ( 305) 9563 H21B CHC 8601 Sýkora Bohumil 15.00 = 14:45:00 ( 400) 2011854 H21A CHC 7502 Švadlena Pavel 30.00 = 15:00:00 ( 583) 9200535 H18A CHC 9901 Křivda Tomáš 48.00 = 15:18:00 ( 585) 9569 D18A CHC 9852 Chaloupková Veronika 53.00 = 15:23:00 ( 582) 425544 D18A CHC 9951 Semrádová Jana 69.00 = 15:39:00 ( 304) 9549 D21B CHC 8851 Sýkorová Daniela 82.00 = 15:52:00 ( 581) 9990101 H16A CHC 0101 Švadlena Michal 97.00 = 16:07:00 ( 584) 2053577 H20A CHC 9701 Semrád Ladislav 104.00 = 16:14:00 ( 580) 320290 D16A CHC 0051 Chaloupková Kateřina 122.00 = 16:32:00 ( 792) 2025343 H21A CHC 8603 Pátek Michal 126.00 = 16:36:00

CHT OOB SK Chrast

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1165) 52145 T5 CHT 6654 Wurzelová Dana ?? = (1024) 7201807 H21A CHT 8510 Kopáček Jan 22.00 = 14:52:00 (1136) 8700 D21B CHT 6655 Bulvová Hana 78.00 = 15:48:00 (1030) 52158 H21B CHT 9202 Krejsa Vladimír 79.00 = 15:49:00 ( 24) 52161 H21B CHT 9001 Krejsa Martin 93.00 = 16:03:00 (1029) 53127 D21B CHT 9254 Ondráčková Lucie 98.00 = 16:08:00 ( 22) 51980 H21A CHT 8001 Matras Tomáš 124.00 = 16:34:00 (1023) 2059736 D21A CHT 8851 Kopáčková Iva 142.00 = 16:52:00

CTB SK OB Chotěboř

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 230) 51139 P3 CTB 0751 Gregorová Alice ?? = ( 96) 7208080 D21E CTB 8151 Gregorová Kamila 77.00 = 15:47:00 ( 198) 2081369 D21E CTB 9451 Voborníková Alena 81.00 = 15:51:00 ( 95) 887165 H21B CTB 7701 Gregor Martin 83.00 = 15:53:00

DCE KOB Dobřichovice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 798) 1955315 H40B DCE 5500 Procházka Antonín 57.00 = 15:27:00 ( 797) 1954721 D55B DCE 5450 Procházková Miluše 75.00 = 15:45:00

DKP Oddíl OB Kotlářka

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 309) 9785 P3 DKP 0950 Janatová Violka ?? = ( 352) 887612 D21A DKP 8850 Svobodná Šárka 32.00 = 15:02:00 ( 348) 7875600 D21E DKP 8756 Dlouhá Marie 63.00 = 15:33:00 ( 172) 7207077 D21E DKP 8651 Plochová Dominika 69.00 = 15:39:00 ( 623) 2095936 D55B DKP 5650 Mrázková Ivana 73.00 = 15:43:00 ( 862) 301365 D55B DKP 5851 Svobodná Eva 81.00 = 15:51:00 ( 178) 1394693 H18A DKP 9801 Semerád Antonín 82.00 = 15:52:00 (1166) 7204504 H21C DKP 9500 Šňupárek Václav 91.00 = 16:01:00 ( 624) 49885 H65B DKP 4700 Procházka Aleš 101.00 = 16:11:00 ( 933) 7207349 H21B DKP 8511 Wagner Libor 101.00 = 16:11:00 ( 437) 886271 D20A DKP 9751 Nováková Tereza 103.00 = 16:13:00 ( 349) 7202874 H21A DKP 8717 Pospíšil Ondřej 108.00 = 16:18:00 ( 254) 9000007 D21E DKP 8450 Kolínová Kristýna 119.00 = 16:29:00 ( 308) 9999888 D21A DKP 8154 Janatová Lucie 154.00 = 17:04:00

DOB KOB Dobruška

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 546) 681856 D21A DOB 7878 Fátorová Barbora 56.00 = 15:26:00 (1049) 7226 D21B DOB 7956 Štěpánová Dita 76.00 = 15:46:00 (1020) 9998971 D21A DOB 8971 Hošková Tereza 90.00 = 16:00:00 (1019) 9998737 H21A DOB 8737 Hošek Radim 134.00 = 16:44:00 ( 17) 920696 H21A DOB 8002 Janda Martin 140.00 = 16:50:00

DOK OK Doksy

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 7) 888634 H18A DOK 9800 Koštejn Vít 102.00 = 16:12:00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 168) 515496 D21A EKP 7053 Zurynková Jana 76.00 = 15:46:00 ( 326) 2045232 H21A EKP 7414 Ondráček Radim 154.00 = 17:04:00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 123) 2092396 P3 FSP 0600 Skripnik Nikola ?? = ( 124) 2092380 P3 FSP 0800 Skripnik Matouš ?? = ( 887) 2081361 P3 FSP 0777 Fibírová Lucie ?? = ( 888) 2081385 P3 FSP 0900 Fibír Jakub ?? = ( 125) 7204999 H35B FSP 7502 Skripnik Ondřej 54.00 = 15:24:00 ( 399) 7201806 H21A FSP 7909 Skripnik Štěpán 68.00 = 15:38:00 ( 655) 232957 H21B FSP 7612 Hrouda Martin 73.00 = 15:43:00 ( 122) 887950 D35B FSP 8051 Skripniková Kateřina 115.00 = 16:25:00 (1041) 207837 D35B FSP 7852 Kurfürstová Magdalena 129.00 = 16:39:00 ( 886) 515067 H21A FSP 7901 Fibír Tomáš 158.00 = 17:08:00

HAV SKOB Havířov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 339) 49305 H70B HAV 4201 Beneš Karel 32.00 = 15:02:00 ( 223) 515436 H45B HAV 6301 Sochor Tomáš 38.00 = 15:08:00 ( 386) 336792 H55B HAV 6000 Lužný Ladislav 65.00 = 15:35:00 ( 201) 52752 H55B HAV 5702 Juračka Zdeněk 75.00 = 15:45:00 ( 224) 52943 D50B HAV 6250 Sochorová Hana 105.00 = 16:15:00

HCE TJ Hostivice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 275) 515105 H55B HCE 5900 Kettner Pavel 79.00 = 15:49:00 ( 277) 7202877 D50B HCE 6450 Kettnerová Lenka 121.00 = 16:31:00

HOR TJ Jiskra Hořice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 667) 2035741 T5 HOR 6500 Rücker Petr ?? = ( 66) 2025352 D16A HOR 0050 Rückerová Šárka 126.00 = 16:36:00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 894) 52586 P3 JPV 6773 Fajkusová Jitka ?? = ( 890) 9980407 H21A JPV 9803 Pryjma Fryderyk 10.00 = 14:40:00 ( 287) 1602629 H21B JPV 8201 Otrusina Jiří 33.00 = 15:03:00 (1158) 1602630 H21B JPV 9509 Fajkus Radim 39.00 = 15:09:00 ( 233) 1007537 D18B JPV 9899 Soldánová Tereza 46.00 = 15:16:00 ( 245) 1007539 H18A JPV 9824 Kočí Josef 46.00 = 15:16:00 ( 438) 52592 H21B JPV 7713 Skřivanek Marcel 55.00 = 15:25:00 ( 218) 9998666 H50B JPV 6217 Chmelař Miroslav 69.00 = 15:39:00 ( 246) 1007538 D18A JPV 9898 Pilcová Sabina 83.00 = 15:53:00 (1108) 2020730 H45B JPV 6526 Soldán Vladimír 100.00 = 16:10:00 ( 931) 52863 D50B JPV 6677 Uchytilová Jana 109.00 = 16:19:00 ( 244) 1602633 H18A JPV 9807 Vystavěl Ondřej 112.00 = 16:22:00 (1117) 52864 D50B JPV 6363 Vavrečková Ivana 113.00 = 16:23:00 ( 243) 301569 H18A JPV 9800 Hubáček Filip 126.00 = 16:36:00 ( 248) 2069090 H18B JPV 9915 Kašpar Petr 141.00 = 16:51:00

KAM OK Kamenice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 609) 52267 H21B KAM 6700 Škvor Martin 17.00 = 14:47:00 ( 895) 232393 D45B KAM 6951 Valášková Šárka 41.00 = 15:11:00 ( 926) 515491 D18A KAM 9950 Albrechtová Iveta 45.00 = 15:15:00 ( 606) 361923 H18A KAM 9803 Hausenblas Šimon 58.00 = 15:28:00 ( 897) 336743 H16A KAM 0100 Valášek Václav 61.00 = 15:31:00 ( 605) 232403 H20A KAM 9700 Valášek Jiří 64.00 = 15:34:00 ( 893) 52276 H50B KAM 6600 Valášek Petr 67.00 = 15:37:00 ( 595) 232409 D21E KAM 8851 Doležalová Monika 71.00 = 15:41:00 ( 599) 232267 H21B KAM 9402 Kapal Tomáš 77.00 = 15:47:00 ( 601) 7201811 H20A KAM 9702 Moravec Jakub 78.00 = 15:48:00 ( 593) 232425 D16A KAM 0051 Aschermannová Karolína 82.00 = 15:52:00 ( 600) 897360 H20A KAM 9601 Kettner Vojtěch 88.00 = 15:58:00 ( 608) 981828 H18A KAM 9900 Škvor Ota 88.00 = 15:58:00 ( 596) 9201064 H16A KAM 0105 Gajda Jan 89.00 = 15:59:00 ( 896) 920683 H21E KAM 9401 Semík Ondřej 94.00 = 16:04:00 ( 594) 9102089 D21E KAM 9550 Bořánková Karolína 97.00 = 16:07:00 ( 598) 9005139 H18A KAM 9802 Jíra Tomáš 100.00 = 16:10:00 ( 602) 7200333 D21E KAM 9554 Procházková Marie 111.00 = 16:21:00 ( 603) 52279 H21B KAM 6201 Semík Luboš 119.00 = 16:29:00 ( 607) 886274 D18A KAM 9850 Zimmerová Kateřina 121.00 = 16:31:00 ( 597) 515001 D18A KAM 9851 Hájková Eliška 125.00 = 16:35:00 ( 940) 2019240 H21B KAM 9202 Hájek Adam 139.00 = 16:49:00 ( 604) 434818 D16A KAM 0151 Škáchová Magdalena 148.00 = 16:58:00 ( 944) 887640 H21A KAM 9403 Kettner Lukáš 148.00 = 16:58:00

KBP KBP Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 779) 6645 H65B KBP 4500 Valter Petr 95.00 = 16:05:00

KON KOB Konice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1072) 2083362 T5 KON 9411 Semerád Jan ?? = (1073) 2083419 T5 KON 0013 Šudřich Tomáš ?? = (1071) 330675 H35B KON 7219 Procházka Josef 30.00 = 15:00:00 ( 63) 500581 H50B KON 6515 Hlava Miroslav 31.00 = 15:01:00 ( 365) 2020742 D18B KON 9898 Vlachová Kateřina 32.00 = 15:02:00 ( 83) 515427 D18B KON 9888 Škrabalová Šárka 42.00 = 15:12:00 ( 791) 52725 H45B KON 6427 Navrátil Václav 48.00 = 15:18:00 (1134) 8904 H55B KON 5713 Komínek Jaroslav 59.00 = 15:29:00 ( 64) 341715 H60B KON 4617 Skácel Jaroslav 61.00 = 15:31:00 ( 704) 52416 D21B KON 9175 Dittrichová Zuzana 70.00 = 15:40:00 ( 162) 52417 D50B KON 6389 Hlavová Miroslava 87.00 = 15:57:00 ( 341) 52412 D50B KON 5887 Smičková Eva 91.00 = 16:01:00 ( 65) 1418768 H14B KON 0404 Beneš Jindřich 94.00 = 16:04:00 ( 318) 433100 H45B KON 6111 Grepl Ladislav 98.00 = 16:08:00 ( 450) 52420 D50B KON 6285 Dittrichová Lenka 117.00 = 16:27:00 ( 451) 515153 D21A KON 8787 Dittrichová Petra 132.00 = 16:42:00 ( 622) 995816 D21A KON 7852 Otrubová Johana 146.00 = 16:56:00 ( 3) 1418762 H18B KON 9915 Beneš Miroslav 157.00 = 17:07:00

KRL Kometa Kralovice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 721) 7090701 D16A KRL 0152 Šlechtová Tereza 100.00 = 16:10:00 ( 722) 7140196 D20A KRL 9651 Hanáková Magda 119.00 = 16:29:00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 127) 411761 T5 KRN 5401 Hrouza Jan ?? = ( 128) 52626 P3 KRN 6151 Hrouzová Jiřina ?? = ( 220) 1400404 P3 KRN 0757 Rychlá Karolína ?? = ( 257) 52641 H21A KRN 8203 Kopec Tomáš 16.00 = 14:46:00 ( 332) 52643 H21B KRN 6804 Zavřel Michal 31.00 = 15:01:00 ( 286) 9454545 D21A KRN 8353 Sukeníková Zuzana 38.00 = 15:08:00 ( 221) 995815 D21A KRN 8559 Rychlá Pavlína 44.00 = 15:14:00 (1027) 446353 H21B KRN 8101 Peths Jan 53.00 = 15:23:00 ( 284) 52623 H60B KRN 5201 Hrouza Tomáš 65.00 = 15:35:00 ( 258) 52533 D21A KRN 8456 Kopcová Michaela 98.00 = 16:08:00 ( 219) 886824 H21A KRN 8505 Rychlý Pavel 138.00 = 16:48:00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 566) 53565 P3 KSU 0505 Kroul Jiří ?? = ( 578) 53662 P3 KSU 1010 Kroul František ?? = ( 611) 49418 P3 KSU 1100 Štábl Vít ?? = ( 564) 2058461 H40B KSU 6701 Matoušek Milan 31.00 = 15:01:00 ( 556) 886296 H35B KSU 7601 Hecl Miloš 34.00 = 15:04:00 ( 573) 442865 H14B KSU 0333 Patterman Prokop 34.00 = 15:04:00 ( 612) 52602 H35B KSU 7849 Růžička Lukáš 38.00 = 15:08:00 ( 565) 886293 H55B KSU 5749 Janů Zdeněk 43.00 = 15:13:00 ( 558) 7200324 H21A KSU 7410 Tomanek Daniel 48.00 = 15:18:00 ( 557) 446432 H35B KSU 7501 Štábl Roman 58.00 = 15:28:00 ( 554) 515179 H21A KSU 7945 Turczer Petr 60.00 = 15:30:00 ( 576) 53649 H16B KSU 0111 Babišta Antonín 60.00 = 15:30:00 ( 547) 2053548 H18A KSU 9909 Šrámek Ondřej 62.00 = 15:32:00 ( 559) 2067333 H40B KSU 7401 Smrček Petr 63.00 = 15:33:00 ( 553) 2058482 H21A KSU 9202 Jílek Jakub 64.00 = 15:34:00 ( 562) 442855 D40B KSU 7272 Krčová Martina 65.00 = 15:35:00 ( 610) 446437 H14B KSU 0606 Štábl Patrik 66.00 = 15:36:00 ( 560) 420414 D40B KSU 7373 Smrčková Věra 69.00 = 15:39:00 ( 563) ? H45B KSU 6800 Květoň Vladimír 70.00 = 15:40:00 ( 569) 2067336 H16B KSU 0049 Grulich Ondřej 74.00 = 15:44:00 ( 577) 2056308 H16A KSU 0105 Šafář Martin 79.00 = 15:49:00 ( 572) 2058487 D14B KSU 0393 Tesařová Tereza 83.00 = 15:53:00 ( 579) 2058481 H16B KSU 0101 Krč Matěj 84.00 = 15:54:00 ( 552) 2058483 D21B KSU 9559 Habigerová Radka 90.00 = 16:00:00 ( 575) 2067338 D16B KSU 0197 Hajduková Jana 91.00 = 16:01:00 ( 561) 2067331 H35B KSU 7302 Kroul Josef 96.00 = 16:06:00 ( 574) 2053547 H14B KSU 0306 Stryk Štěpán 98.00 = 16:08:00 ( 571) 2058480 H14B KSU 0401 Štábl Adam 102.00 = 16:12:00 ( 570) 2056268 H16B KSU 0044 Kroul Josef 104.00 = 16:14:00 ( 778) 886292 H21B KSU 9045 Janů Zdeněk 105.00 = 16:15:00 ( 549) 2053541 H18A KSU 9906 Müller Jonáš 108.00 = 16:18:00 ( 555) 2067339 D35B KSU 7793 Smolíková Kateřina 119.00 = 16:29:00 ( 567) 446425 D16B KSU 0050 Pšenčíková Adéla 121.00 = 16:31:00 ( 568) 2080935 H16A KSU 0005 Matoušek Matěj 121.00 = 16:31:00 ( 548) 2056285 H18A KSU 9908 Jílek Ondřej 124.00 = 16:34:00 ( 551) 897348 D20A KSU 9799 Smrčková Dominika 125.00 = 16:35:00 ( 550) 2067337 H18B KSU 9900 Gedeon Dominik 153.00 = 17:03:00

KUO KOB Ústí nad Orlicí

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 715) 980350 H35B KUO 8001 Koblížek Kamil 74.00 = 15:44:00 ( 716) 980351 H18A KUO 9801 Paukert Lukáš 84.00 = 15:54:00 ( 717) 887162 H20A KUO 9605 Skalický Matyáš 106.00 = 16:16:00

KVS SKOB Kobra Vsetín

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1153) 7864 P3 KVS 0301 Rohlík Zbyněk ?? = (1154) 426339 T5 KVS 6402 Rohlík Petr ?? =

KYL SK SP Kylešovice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1075) ? H14B KYL 0500 Navrátil Sam 104.00 = 16:14:00 (1074) 9005224 H21B KYL 7100 Navrátil Marek 107.00 = 16:17:00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 214) 1409878 H55B LBM 6113 Korpas Jaroslav 35.00 = 15:05:00 ( 723) 52055 D65B LBM 4955 Tomanová Jana 46.00 = 15:16:00 ( 366) 219280 D55B LBM 5795 Janská Iva 71.00 = 15:41:00 ( 215) 9101703 D18A LBM 9898 Korpasová Tereza 89.00 = 15:59:00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 962) 2091534 T5 LCE 8103 Sláma Lumír ?? = ( 963) 2080838 P3 LCE 0502 Sláma Šimon ?? = ( 964) ? P3 LCE 0000 Slámová Alena ?? = (1040) 253362 P3 LCE 0851 Michálková Sabina ?? = ( 424) 2017666 H21A LCE 6127 Hubáček Josef 36.00 = 15:06:00 ( 431) 889301 H35B LCE 6207 Slezák Libor 46.00 = 15:16:00 ( 415) 505081 D21A LCE 9352 Szlendak Joanna 48.00 = 15:18:00 ( 421) 995852 H21A LCE 7835 Hanslian David 54.00 = 15:24:00 ( 420) 7201804 H40B LCE 7311 Féder Medard 59.00 = 15:29:00 (1162) 7206555 H45B LCE 7034 Šuráň René 64.00 = 15:34:00 ( 419) 7201802 H16A LCE 0111 Féder Medard 65.00 = 15:35:00 ( 412) 338218 D14B LCE 0260 Šmelíková Dorota 67.00 = 15:37:00 ( 426) 889307 H21B LCE 6602 Kunčar Vít 67.00 = 15:37:00 ( 402) 361921 D21A LCE 9155 Čermáková Magdalena 70.00 = 15:40:00 (1039) 889310 D14B LCE 0351 Hubáčková Dagmar 71.00 = 15:41:00 ( 413) 9101680 D18A LCE 9952 Šmelíková Tereza 73.00 = 15:43:00 ( 418) 1400401 H18A LCE 9803 Černocký Libor 76.00 = 15:46:00 ( 423) 8629757 H21A LCE 9501 Hubáček Jonáš 78.00 = 15:48:00 ( 405) 53866 D14B LCE 0352 Mudráková Eliška 79.00 = 15:49:00 ( 428) 331216 H16A LCE 0011 Panovec Kryštof 81.00 = 15:51:00 ( 407) 1400427 D14B LCE 0251 Pišová Barbora 87.00 = 15:57:00 (1038) 2088219 D21B LCE 8151 Michálková Renata 88.00 = 15:58:00 ( 411) 52701 D50B LCE 6351 Slezáková Jitka 89.00 = 15:59:00 ( 416) 682377 H21B LCE 7701 Bencúr Juraj 89.00 = 15:59:00 ( 422) 1399000 H21E LCE 7602 Horyna Roman 90.00 = 16:00:00 ( 403) 889306 D14B LCE 0350 Janků Daniela 91.00 = 16:01:00 ( 425) 53879 H35B LCE 6721 Hubáček Libor 92.00 = 16:02:00 ( 414) 7207020 D16B LCE 0051 Špendlíková Kamila 93.00 = 16:03:00 ( 432) 889313 H20A LCE 9602 Slíva Jan 94.00 = 16:04:00 ( 406) 416074 D14B LCE 0254 Nevěřilová Kateřina 95.00 = 16:05:00 ( 433) 307355 H21B LCE 6603 Šmelík Juraj 97.00 = 16:07:00 (1058) 52694 D50B LCE 6461 Ferdusová Eva 99.00 = 16:09:00 (1142) 2091521 D16B LCE 0052 Ressová Tereza 101.00 = 16:11:00 (1037) 2053585 H16B LCE 0003 Bitto Maxim 102.00 = 16:12:00 ( 435) 7201825 H18A LCE 9911 Vopařil Jan 104.00 = 16:14:00 ( 408) 2056310 D16B LCE 0152 Plášková Anna 105.00 = 16:15:00 ( 436) 2082929 H16B LCE 0012 Zentrich Dušan 106.00 = 16:16:00 (1143) 52698 D50B LCE 5852 Vlažná Mirka 107.00 = 16:17:00 ( 417) 889288 H21A LCE 8803 Cahel Marek 110.00 = 16:20:00 ( 409) 2085608 D16B LCE 0054 Šabršulová Natálie 113.00 = 16:23:00 ( 427) 889308 H20A LCE 9601 Mudrák Štěpán 114.00 = 16:24:00 ( 430) 515424 H21A LCE 9001 Slezák Jiří 114.00 = 16:24:00 ( 434) 7200378 H18A LCE 9801 Sýkora Vojtěch 116.00 = 16:26:00 ( 401) 52682 D14B LCE 0252 Bednaříková Sára 117.00 = 16:27:00 ( 429) 52705 H21B LCE 8801 Perůtka Jan 117.00 = 16:27:00 ( 410) 889312 D21E LCE 9250 Sklenářová Radka 121.00 = 16:31:00 ( 404) 2085587 D16B LCE 0055 Malotová Kamila 125.00 = 16:35:00

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 327) 886283 D21A LIT 8551 Neradová Alena 72.00 = 15:42:00

LLI TJ Loko Liberec

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 443) 7200375 H18A LLI 9802 Melichar Vojtěch 72.00 = 15:42:00 ( 164) 7003006 H20A LLI 9603 Fürst Matouš 84.00 = 15:54:00 ( 444) 1398996 H16A LLI 0001 Melichar Petr 85.00 = 15:55:00 ( 446) 51204 H65B LLI 4702 Peterka Josef 89.00 = 15:59:00 (1103) 2032105 H16B LLI 0002 Bradáč Jakub 92.00 = 16:02:00 ( 445) 51205 D21C LLI 7551 Peterková Viktorie 103.00 = 16:13:00 ( 441) 515503 H21A LLI 7502 Peterka Vojtěch 130.00 = 16:40:00 ( 442) 9101104 H14B LLI 0404 Peterka Jakub 134.00 = 16:44:00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 689) 2082918 D18A LPM 9850 Kinkorová Tereza 63.00 = 15:33:00 ( 5) 887626 H21E LPM 9202 Kolovský František 70.00 = 15:40:00 ( 36) 7201819 D20A LPM 9650 Šiková Barbora 73.00 = 15:43:00 ( 93) 7201820 D20A LPM 9651 Šiková Karolína 87.00 = 15:57:00 ( 6) 7201192 H21E LPM 9502 Valeš Jiří 126.00 = 16:36:00

LPU OK Lokomotiva Pardubice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 759) 1602634 H21A LPU 9505 Waněk Adam 24.00 = 14:54:00 ( 738) 515102 D21A LPU 8654 Šístková Iveta 30.00 = 15:00:00 ( 772) 2060272 H50B LPU 6504 Procházka Radek 37.00 = 15:07:00 ( 756) 2073755 H21A LPU 7604 Držka Štěpán 38.00 = 15:08:00 ( 755) 887928 H21A LPU 9502 Deml Tomáš 52.00 = 15:22:00 ( 773) 253352 H50B LPU 6505 Valach Petr 53.00 = 15:23:00 ( 757) 7201198 H21A LPU 8701 Fiala Petr 56.00 = 15:26:00 ( 766) 500288 H21B LPU 8304 Štěrba Zbyněk 59.00 = 15:29:00 ( 764) 515166 H21E LPU 9005 Nožka Radek 62.00 = 15:32:00 ( 744) 2053588 D21E LPU 8552 Udržalová Pavla 65.00 = 15:35:00 ( 747) 9237 D45B LPU 6051 Juračková Jana 65.00 = 15:35:00 ( 736) 2073750 D21A LPU 9460 Kosová Štěpánka 66.00 = 15:36:00 ( 769) 887920 H21E LPU 8208 Zvěřina Petr 66.00 = 15:36:00 ( 750) 7202872 H16A LPU 0002 Roudný Martin 69.00 = 15:39:00 ( 774) 301183 H55B LPU 5905 Novotný Miroslav 69.00 = 15:39:00 ( 758) 515142 H21B LPU 9006 Klapal Jan 71.00 = 15:41:00 ( 775) 9234 H60B LPU 5404 Juračka Vojtěch 71.00 = 15:41:00 ( 726) 2091516 D16A LPU 0050 Filipová Tereza 72.00 = 15:42:00 ( 737) 981834 D21B LPU 8499 Przyczková Michaela 72.00 = 15:42:00 ( 743) 219279 D21E LPU 9357 Kulhavá Šárka 73.00 = 15:43:00 ( 731) 9102570 D18A LPU 9959 Waňková Martina 75.00 = 15:45:00 ( 770) 7200596 H50B LPU 6401 Kaplan Jan 75.00 = 15:45:00 ( 771) 51105 H50B LPU 5101 Knap Jan 79.00 = 15:49:00 ( 729) 7201814 D16A LPU 0051 Vojtíšková Viktorie 80.00 = 15:50:00 ( 739) 9281 D21B LPU 7670 Držková Markéta 80.00 = 15:50:00 ( 768) 7207493 H21A LPU 9306 Záveský Filip 80.00 = 15:50:00 ( 734) 2070818 D20A LPU 9750 Jansová Doubravka 85.00 = 15:55:00 ( 724) 682622 D16A LPU 0054 Borovičková Valerie 86.00 = 15:56:00 ( 777) 7200907 H14B LPU 0203 Pipek Ondřej 86.00 = 15:56:00 ( 776) 301633 H60B LPU 5401 Klimpl Petr 87.00 = 15:57:00 ( 740) 515136 D21E LPU 8752 Hermanová Zuzana 89.00 = 15:59:00 ( 754) 1400447 H20A LPU 9611 Jurica Jan 92.00 = 16:02:00 ( 732) 1398998 D20A LPU 9659 Hančová Petra 93.00 = 16:03:00 ( 749) 9884 H16A LPU 0001 Roudný Václav 95.00 = 16:05:00 ( 735) 1271279 D21A LPU 7951 Klimplová Lenka 96.00 = 16:06:00 ( 765) 515162 H21E LPU 9113 Procházka David 96.00 = 16:06:00 ( 742) 2011864 D21E LPU 9351 Knapová Lenka 99.00 = 16:09:00 ( 751) 2032380 H16A LPU 0008 Rusin Jan 99.00 = 16:09:00 ( 760) 515487 H21E LPU 9410 Grundmann Jan 100.00 = 16:10:00 ( 763) 515170 H21A LPU 7710 Lučan Vladimír 100.00 = 16:10:00 ( 733) 434574 D20A LPU 9658 Chládková Simona 101.00 = 16:11:00 ( 725) 7200905 D16A LPU 0151 Držková Berenika 102.00 = 16:12:00 ( 767) 886715 H21E LPU 8002 Udržal Tomáš 104.00 = 16:14:00 ( 727) 2091564 D16A LPU 0157 Kubíčková Iva 106.00 = 16:16:00 ( 748) 9290 D60B LPU 5654 Novotná Jiřina 107.00 = 16:17:00 ( 762) 889299 H21E LPU 9307 Kubelka Tomáš 108.00 = 16:18:00 (1059) 1080493 H21E LPU 9301 Čermák Jan 112.00 = 16:22:00 ( 741) 887927 D21E LPU 9457 Horová Pavla 117.00 = 16:27:00 ( 730) 1006615 D18A LPU 9958 Kopecká Anna 127.00 = 16:37:00 ( 752) 2011790 H16A LPU 0010 Volák Ondřej 127.00 = 16:37:00 (1044) 7200598 D21A LPU 9558 Doleželová Kateřina 128.00 = 16:38:00 ( 745) 7202878 D21E LPU 8357 Zvěřinová Martina 129.00 = 16:39:00 ( 753) 2070827 H18A LPU 9902 Fencl Jonáš 132.00 = 16:42:00 ( 746) 9316 D35B LPU 6052 Knapová Iva 135.00 = 16:45:00 (1132) 515134 D35B LPU 7957 Lučanová Marta 139.00 = 16:49:00 ( 728) 897364 D16A LPU 0057 Peterová Jana 140.00 = 16:50:00 ( 761) 551990 H21E LPU 9036 Kamenický Matěj 160.00 = 17:10:00

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 272) 7205033 H55B LTP 6102 Kovář Karel 63.00 = 15:33:00 ( 274) 7205026 D55B LTP 6151 Kovářová Alena 79.00 = 15:49:00 ( 299) 7200323 D16B LTP 0051 Riby Rose 103.00 = 16:13:00 ( 273) 7200344 D20A LTP 9750 Kovářová Lenka 105.00 = 16:15:00

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1110) 2085658 T5 LTU 6351 Petrželová Alena ?? = (1109) 2085656 H50B LTU 6301 Petržela Pavel 35.00 = 15:05:00 (1009) 515140 D21A LTU 8950 Petrželová Tereza 88.00 = 15:58:00

MBM O-mikron

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1171) ? T5 MBM 8242 Podhrázský Zbyšek ?? =

MFP VŠSK MFF UK Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 173) 443068 H45B MFP 6700 Siegl Roman 56.00 = 15:26:00 ( 271) 218851 H16B MFP 0101 Forst Antonín 72.00 = 15:42:00 ( 176) 443075 D45B MFP 7050 Sieglová Dagmar 79.00 = 15:49:00

MKP SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1045) 9101102 H21B MKP 4700 Koč Zdeněk 21.00 = 14:51:00

MLA MLOK Mariánské Lázně

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 705) 7878 H21B MLA 8801 Kunc Petr 109.00 = 16:19:00

MOV SKOB Ostrava

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1025) 2027932 P3 MOV 6952 Vývodová Zuzana ?? = ( 591) 1403416 H45B MOV 7000 Vavřík René 36.00 = 15:06:00 ( 614) 9101183 H45B MOV 6701 Holec Honza 40.00 = 15:10:00 (1128) 52771 H35B MOV 6901 Berger Tomáš 50.00 = 15:20:00 (1101) 52774 H55B MOV 5201 Juřeník Josef 67.00 = 15:37:00 ( 331) 52783 H65B MOV 4803 Rokosz Bohumil 79.00 = 15:49:00 (1026) 2027243 H45B MOV 6702 Vývoda Zdeněk 80.00 = 15:50:00 ( 330) 51373 D50B MOV 6351 Rokoszová Jaroslava 81.00 = 15:51:00 ( 864) 9101186 H35B MOV 7202 Svěchota Milan 82.00 = 15:52:00 ( 192) 1403424 H16B MOV 0004 Vavřík Tomáš 94.00 = 16:04:00

NEJ TJ Jiskra Nejdek

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 19) 2035737 D16A NEJ 0151 Tokárová Regina 88.00 = 15:58:00 ( 18) 2056275 D16A NEJ 0150 Nádeníčková Pavla 96.00 = 16:06:00

ODR SKOB Odry

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 589) 52756 H35B ODR 7101 Rigó Marek 44.00 = 15:14:00

OOL SK Haná orienteering

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1052) 895219 H55B OOL 5707 Zdráhal Robert 33.00 = 15:03:00 (1051) 7260029 H21B OOL 8901 Kala Matěj 49.00 = 15:19:00 ( 439) 307337 H55B OOL 5904 Višňa Milan 53.00 = 15:23:00 ( 440) 52531 H55B OOL 5804 Albert František 71.00 = 15:41:00 ( 503) 52530 H21B OOL 5301 Zdráhal Tomáš 123.00 = 16:33:00

OOP TJ Opava

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 159) 2049558 H50B OOP 5803 Ryšavý Jiří 41.00 = 15:11:00 ( 161) 2060211 D35B OOP 7751 Švidrnochová Hana 117.00 = 16:27:00 ( 160) 436422 D14B OOP 0451 Švidrnochová Eliška 123.00 = 16:33:00

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 324) 52146 H55B OSN 6005 Wurzel Břetislav 55.00 = 15:25:00 ( 13) 9601003 H55B OSN 6004 Kamenický Radan 61.00 = 15:31:00 ( 303) 436433 H40B OSN 7209 Nechanický Pavel 61.00 = 15:31:00 ( 456) 551995 H21A OSN 9549 Kamenický Jeroným 70.00 = 15:40:00 ( 79) 9690219 D40B OSN 6955 Kamenická Lenka 71.00 = 15:41:00 ( 300) 7205038 D40B OSN 7557 Nechanická Daniela 79.00 = 15:49:00 ( 199) 52142 D21A OSN 8555 Voráčková Lenka 80.00 = 15:50:00 ( 981) 981804 D20A OSN 9696 Vališová Martina 99.00 = 16:09:00 ( 135) 416210 D16A OSN 0099 Zrníková Adéla 116.00 = 16:26:00 ( 302) 7205006 H14B OSN 0200 Nechanický Jan 116.00 = 16:26:00 ( 301) 7203324 D16A OSN 0050 Nechanická Klára 132.00 = 16:42:00 ( 4) 52144 D21A OSN 8972 Wurzelová Hana 158.00 = 17:08:00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1102) 52027 H55B PBM 5303 Robotka Libor 41.00 = 15:11:00

PGP SK Praga

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 35) 51659 P3 PGP 8455 Horová Klára ?? = ( 892) 682623 T5 PGP 7601 Matějů Luboš ?? = ( 34) 1006283 H21A PGP 8301 Hora Vojtěch 12.00 = 14:42:00 ( 169) 515464 H21A PGP 6401 Janovský Tomáš 28.00 = 14:58:00 ( 334) 1700084 H55B PGP 6000 Kožina Petr 37.00 = 15:07:00 ( 935) 995836 D21A PGP 9162 Uhlíková Tereza 46.00 = 15:16:00 ( 189) 9200533 H18A PGP 9809 Bartoš Vojtěch 52.00 = 15:22:00 ( 193) 443101 D18A PGP 9955 Škarková Kateřina 55.00 = 15:25:00 ( 113) 2080959 H20A PGP 9705 Werner Michal 62.00 = 15:32:00 ( 174) 7201197 D18A PGP 9954 Sieglová Eliška 65.00 = 15:35:00 ( 184) 2035163 D20A PGP 9656 Lavičková Michaela 69.00 = 15:39:00 ( 25) 681882 H20A PGP 9702 Navrátil Šimon 72.00 = 15:42:00 ( 179) 887941 H21E PGP 8610 Flašar Jan 76.00 = 15:46:00 ( 337) 7260011 H14B PGP 0300 Kožina Štěpán 76.00 = 15:46:00 (1138) 502088 H20A PGP 9601 Landovský Jakub 82.00 = 15:52:00 (1033) 1407423 D20A PGP 9751 Slavíková Silvie 91.00 = 16:01:00 ( 170) 887632 H16A PGP 0101 Janovský Tomáš 93.00 = 16:03:00 ( 33) 7202891 D20A PGP 9756 Veljačiková Hana 95.00 = 16:05:00 ( 188) 981838 D18A PGP 9850 Janovská Kateřina 99.00 = 16:09:00 ( 891) 995832 D21A PGP 8556 Matějů Martina 100.00 = 16:10:00 ( 183) 886265 H21A PGP 8206 Procházka Jan 104.00 = 16:14:00 ( 171) 1470169 D21A PGP 7355 Janovská Petra 106.00 = 16:16:00 ( 175) 7201196 H16A PGP 0104 Siegl Matyáš 107.00 = 16:17:00 ( 211) 331147 D18A PGP 9950 Hrabánková Zuzana 111.00 = 16:21:00 ( 338) 502089 D21A PGP 6651 Kožinová Jana 112.00 = 16:22:00 ( 336) 7003042 D20A PGP 9650 Kožinová Zuzana 115.00 = 16:25:00 (1050) 920677 D21E PGP 8658 Tichovská Martina 115.00 = 16:25:00 (1112) 681612 H21A PGP 6803 Pospíšil Vítek 120.00 = 16:30:00 ( 251) 8780 D21A PGP 9055 Bialožytová Tereza 156.00 = 17:06:00

PHK OK 99 Hradec Králové

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 649) 995886 H21A PHK 8602 Balcar Aleš 8.00 = 14:38:00 (1053) 553440 H21A PHK 8903 Müller Martin 32.00 = 15:02:00 ( 652) 336717 H40B PHK 7200 Chvátil Jiří 35.00 = 15:05:00 (1013) 9088 D21A PHK 8651 Tihonová Martina 52.00 = 15:22:00 ( 639) 9431 D40B PHK 7456 Samková Renáta 55.00 = 15:25:00 ( 648) 515050 H21B PHK 7107 Mašata Roman 57.00 = 15:27:00 ( 638) 682334 D40B PHK 7051 Chaloupská Pavlína 59.00 = 15:29:00 ( 629) 682365 D18A PHK 9951 Chaloupská Barbora 61.00 = 15:31:00 ( 653) 682359 H45B PHK 7103 Chaloupský David 62.00 = 15:32:00 ( 642) 681889 H18A PHK 9800 Bendák Jan 64.00 = 15:34:00 ( 641) 1413977 H16B PHK 0001 Samek Tomáš 68.00 = 15:38:00 ( 654) 232255 H45B PHK 6601 Kamenický Jan 68.00 = 15:38:00 ( 651) 553446 H21A PHK 8802 Panchártek Jan 76.00 = 15:46:00 ( 628) 362000 D14B PHK 0450 Chvátilová Johana 81.00 = 15:51:00 ( 650) 553445 H21E PHK 9104 Kamenický Jakub 86.00 = 15:56:00 ( 635) 1008144 D21E PHK 9154 Valešová Jana 87.00 = 15:57:00 ( 646) 9399 H21A PHK 7605 Kadeřávek Petr 88.00 = 15:58:00 ( 643) 2035744 H18A PHK 9908 Chvátil Šimon 94.00 = 16:04:00 ( 632) 1398990 D20A PHK 9751 Novotná Klára 97.00 = 16:07:00 ( 634) 515494 D21E PHK 8051 Topinková Monika 103.00 = 16:13:00 (1155) 2045215 H20A PHK 9601 Mašata Matěj 110.00 = 16:20:00 ( 645) 9110998 H18A PHK 9805 Vandas Daniel 114.00 = 16:24:00 ( 637) 9430 D35B PHK 7450 Chvátilová Pavlína 121.00 = 16:31:00 ( 630) 2075609 D18A PHK 9999 Kubíčková Jana 123.00 = 16:33:00 ( 633) 1398981 D20A PHK 9653 Šádková Martina 123.00 = 16:33:00 ( 636) 1700076 D21E PHK 8951 Čepová Daniela 125.00 = 16:35:00 (1032) 7203469 H21B PHK 8701 Justa Pavel 125.00 = 16:35:00 ( 631) 1406191 D20A PHK 9666 Koderičová Tereza 127.00 = 16:37:00 ( 644) 7202866 H18A PHK 9901 Kavalír Jáchym 128.00 = 16:38:00 ( 647) 515420 H21A PHK 7901 Losman Petr 128.00 = 16:38:00 (1014) 2078454 H21B PHK 7905 Tihon Michal 129.00 = 16:39:00 ( 640) 682336 H14B PHK 0302 Chaloupský Jakub 142.00 = 16:52:00

PLU TJ SOKOL Plumlov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 832) 2087695 P3 PLU 1150 Matyšková Stela ?? = ( 663) 995892 H21B PLU 7417 Otruba Marek 45.00 = 15:15:00 ( 621) 2061810 H14B PLU 0500 Černoch Martin 48.00 = 15:18:00 ( 619) 2061817 D14B PLU 0351 Černochová Michaela 59.00 = 15:29:00 ( 666) 2035158 D21B PLU 7777 Němečková Věra 92.00 = 16:02:00 ( 664) 1400409 D14B PLU 0350 Němečková Kateřina 99.00 = 16:09:00 ( 830) 52490 H21B PLU 8007 Matyšek Radoslav 111.00 = 16:21:00 ( 618) 2035148 H21B PLU 7917 Otruba Karel 115.00 = 16:25:00 ( 665) 2019215 D14B PLU 0577 Otrubová Anna 119.00 = 16:29:00 ( 620) 2051506 H14B PLU 0501 Otruba František 140.00 = 16:50:00

PTE TJ Sokol Ptení

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 105) 52430 H21A PTE 8403 Jirka Michal 84.00 = 15:54:00 ( 106) 8829 D21B PTE 8771 Boháčová Lucie 96.00 = 16:06:00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1036) 2023807 T5 PZR 4800 Kříž Pavel ?? = (1054) 2023804 D65B PZR 5051 Křížová Zdenka 40.00 = 15:10:00

RBK SK Radioklub Blansko

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 361) 515193 H21A RBK 8605 Henek Michal 44.00 = 15:14:00 ( 372) 682360 H21B RBK 9001 Šesták Jakub 85.00 = 15:55:00 ( 362) 981818 D21B RBK 8151 Kozumplíková Alice 86.00 = 15:56:00

RIC OB Říčany

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1056) 2060261 D18B RIC 9950 Formánková Anna 30.00 = 15:00:00 ( 278) 2035144 H45B RIC 6905 Šrámek Petr 60.00 = 15:30:00 ( 280) 2031371 H14B RIC 0303 Šrámek Jaromír 62.00 = 15:32:00 ( 281) 2035141 D40B RIC 7251 Šrámková Iva 67.00 = 15:37:00 ( 28) 2019236 D16A RIC 0151 Vyhnálková Marie 78.00 = 15:48:00 ( 27) 9101106 D18A RIC 9850 Vyhnálková Barbora 115.00 = 16:25:00 ( 29) 889279 D35B RIC 7552 Vyhnálková Eva 127.00 = 16:37:00 ( 279) 2031355 D16A RIC 0051 Šrámková Hana 144.00 = 16:54:00

ROU SKOB Roudnice nad Labem

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 846) 2075666 H16A ROU 0001 Buk Petr 87.00 = 15:57:00

SBK KOB Start Blansko

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 204) 2045244 H21C SBK 7911 Dressler Jan 99.00 = 16:09:00

SBR SKOB Bruntál

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 709) 51915 P3 SBR 0550 Good Eliška ?? = ( 710) 2092369 P3 SBR 0750 Good Julie ?? = ( 711) 51903 T5 SBR 7800 Good Martin ?? = ( 712) 51905 H70B SBR 4501 Dospíšil Jaroslav 36.00 = 15:06:00 ( 708) 51913 H50B SBR 5501 Vodička Luděk 65.00 = 15:35:00 ( 713) 51376 H65B SBR 4801 Toman Stanislav 93.00 = 16:03:00 ( 714) 51904 H65B SBR 4701 Blažek Václav 103.00 = 16:13:00

SCP OK Sparta Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 107) 2800319 H50B SCP 6200 Veljačik Pavel 33.00 = 15:03:00 ( 310) 51773 H35B SCP 7417 Boudný Jan 52.00 = 15:22:00 ( 118) 1406141 H21B SCP 7507 Šístek Daniel 61.00 = 15:31:00 ( 350) 7260025 H35B SCP 8003 Dubec Pavel 64.00 = 15:34:00 ( 817) 51574 D21B SCP 8150 Havlínová Zuzana 74.00 = 15:44:00 ( 108) 336735 D50B SCP 6451 Veljačiková Markéta 119.00 = 16:29:00

SHK OK Slavia Hradec Králové

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 685) 1008172 H21A SHK 7601 Hepner David 0.00 = 14:30:00 (1063) 51405 P3 SHK 0750 Netuková Anežka ?? = (1064) 219217 P3 SHK 7052 Netuková Hana ?? = ( 675) 1398689 D21A SHK 8152 Hepnerová Martina 40.00 = 15:10:00 ( 687) 9126 H45B SHK 7001 Netuka Jan 46.00 = 15:16:00 ( 684) 7202780 H21A SHK 7801 Paclík Roman 50.00 = 15:20:00 ( 678) 7202576 H18A SHK 9801 Gebrt Jan 56.00 = 15:26:00 ( 679) 1396847 H20A SHK 9701 Netuka Vojtěch 74.00 = 15:44:00 ( 681) 515425 D21E SHK 9051 Mechlová Lenka 75.00 = 15:45:00 ( 686) 500878 H35B SHK 7309 Jedlička Michal 76.00 = 15:46:00 ( 671) 7205001 D20A SHK 9755 Červená Adéla 81.00 = 15:51:00 ( 674) 995857 D21A SHK 9151 Chmelařová Michaela 82.00 = 15:52:00 ( 680) 7115115 D21B SHK 8550 Ondřejová Dita Terezie 84.00 = 15:54:00 ( 670) 7205002 D18A SHK 9951 Větříčková Andrea 87.00 = 15:57:00 ( 669) 2032162 D18A SHK 9952 Malinová Apolena 93.00 = 16:03:00 ( 676) 1008173 D21E SHK 8150 Jedličková Zuzana 93.00 = 16:03:00 ( 682) 1398686 H21C SHK 8100 Jedlička Lukáš 93.00 = 16:03:00 ( 677) 1400436 H18A SHK 9803 Pek Daniel 98.00 = 16:08:00 ( 668) 2032191 D16A SHK 0051 Thýnová Nikola 104.00 = 16:14:00 ( 877) 1008174 D21A SHK 9251 Teplá Karolína 104.00 = 16:14:00 ( 672) 9472 D20A SHK 9650 Myslivcová Markéta 111.00 = 16:21:00 ( 673) 995884 D21A SHK 9351 Fundová Eliška 126.00 = 16:36:00 ( 683) 9199 H21B SHK 9403 Remeš Petr 135.00 = 16:45:00 (1055) 515483 H21E SHK 8702 Šmehlík Eduard 156.00 = 17:06:00

SJC Sportcentrum Jičín

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 874) 9005225 H70B SJC 3601 Havlík Jaroslav 42.00 = 15:12:00 ( 868) 995813 D21A SJC 8484 Kazdová Lenka 60.00 = 15:30:00 ( 870) 7839783 H16A SJC 0101 Zalaba Tomáš 73.00 = 15:43:00 ( 865) 2059737 D16A SJC 0153 Kochová Anna 94.00 = 16:04:00 ( 869) 500556 D21E SJC 8351 Mrázková Romana 109.00 = 16:19:00 ( 871) 2045221 H20A SJC 9703 Zikmund Zdeněk 112.00 = 16:22:00 ( 866) 2056270 D16A SJC 0151 Vejražková Róza 118.00 = 16:28:00 ( 867) 2056287 D18A SJC 9951 Zlámalová Nikola 119.00 = 16:29:00 ( 872) 7207016 H21B SJC 8401 Prášil Ondřej 131.00 = 16:41:00 ( 873) 7717777 H21E SJC 8102 Mrázek Jan 134.00 = 16:44:00

SJH SJH Jindřichův Hradec

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 343) 9101672 D45B SJH 7051 Benešová Iva 43.00 = 15:13:00 ( 508) 331394 H40B SJH 7402 Blažek Petr 43.00 = 15:13:00 ( 507) 2051486 D14B SJH 0252 Blažková Kateřina 69.00 = 15:39:00 ( 342) 336767 H45B SJH 7001 Beneš Jan 74.00 = 15:44:00 ( 345) 442882 D16A SJH 0052 Hojná Eliška 76.00 = 15:46:00 ( 346) 553458 D21A SJH 9352 Šrámková Michaela 92.00 = 16:02:00 ( 347) 442888 H16A SJH 0001 Veselý Vojtěch 117.00 = 16:27:00 ( 344) 920682 D21A SJH 9451 Benešová Jana 122.00 = 16:32:00

SJI OK Jihlava

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 148) 6607 H50B SJI 6207 Bořil Petr 39.00 = 15:09:00 ( 910) 52337 H55B SJI 5901 Zeman Jaroslav 47.00 = 15:17:00 ( 906) 7200364 H18A SJI 9903 Kafka Matěj 60.00 = 15:30:00 ( 903) 2058511 D18A SJI 9852 Čechová Tereza 71.00 = 15:41:00 ( 900) 7200584 H20A SJI 9700 Bořil Jan 86.00 = 15:56:00 ( 904) 7205966 D16A SJI 0051 Foltýnová Eva 90.00 = 16:00:00 ( 908) 2045309 H18A SJI 9902 Šenkýř Matěj 96.00 = 16:06:00 ( 902) 7003044 H20A SJI 9601 Čech Jan 98.00 = 16:08:00 ( 905) 7200599 H20A SJI 9702 Frýba Dominik 102.00 = 16:12:00 ( 909) 7200366 H20A SJI 9602 Vacek Vojtěch 108.00 = 16:18:00 ( 901) 2075680 H16A SJI 0001 Čech Petr 109.00 = 16:19:00 ( 907) 500580 H21E SJI 7313 Prášil Marek 114.00 = 16:24:00

SKM KOB Směr Kroměříž

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 150) 2045216 H21B SKM 9401 Dvorský Vojtěch 23.00 = 14:53:00 ( 690) 425530 H21B SKM 9501 Krajcar Ivo 29.00 = 14:59:00 ( 786) 436930 H14B SKM 0201 Blank Noah 30.00 = 15:00:00 ( 155) 52207 H35B SKM 7501 Dittrich Pavel 32.00 = 15:02:00 ( 151) 7200330 H40B SKM 7000 Vlček Roman 45.00 = 15:15:00 ( 156) 253379 D14B SKM 0251 Dittrichová Michaela 51.00 = 15:21:00 ( 785) 52201 H35B SKM 7325 Rytíř Michal 98.00 = 16:08:00 ( 157) 52208 D35B SKM 7750 Dittrichová Andrea 113.00 = 16:23:00 ( 588) 253380 H18B SKM 9801 Zvoníček Jan 145.00 = 16:55:00

SLA SKOB Slaný

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 239) 9201329 P3 SLA 1100 Hanák Kryštof ?? = ( 240) 8800 P3 SLA 8151 Hanáková Zuzana ?? = ( 91) 8800 H21B SLA 8002 Hanák Jan 35.00 = 15:05:00

SLP OOB Slavia Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1018) 7111117 H21B SLP 8503 Fišer Jiří 75.00 = 15:45:00

SOP OOB TJ Slezan Opava

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 270) 438642 P3 SOP 7808 Jurčák David ?? = ( 267) 49302 D21A SOP 9551 Procházková Marie 34.00 = 15:04:00 ( 126) 446344 D65B SOP 4851 Suchánková Libuše 44.00 = 15:14:00 ( 268) 433097 D40B SOP 7351 Procházková Martina 49.00 = 15:19:00 ( 263) 2032153 D18B SOP 9952 Švidrnochová Lenka 50.00 = 15:20:00 ( 881) 49350 H50B SOP 6201 Bačo Lubomír 51.00 = 15:21:00 ( 266) 253106 H18A SOP 9901 Procházka Zdeněk 68.00 = 15:38:00 ( 262) 7204988 D14B SOP 0350 Hájková Lucie 75.00 = 15:45:00 ( 264) 2061783 D18A SOP 9951 Poláková Tereza 79.00 = 15:49:00 ( 269) 53462 H55B SOP 5801 Moravec Stanislav 81.00 = 15:51:00 ( 259) 8720 H65B SOP 5101 Jurčák Karel 83.00 = 15:53:00 ( 260) 515149 D16A SOP 0050 Hájková Lenka 128.00 = 16:38:00 ( 261) 7204985 D16A SOP 0151 Poláková Lenka 136.00 = 16:46:00 ( 265) 232491 H18B SOP 9903 Procházka Jakub 149.00 = 16:59:00

SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 693) 7207351 D45B SRK 6752 Kosová Michaela 53.00 = 15:23:00 ( 698) 7205561 H18A SRK 9904 Šabata Milan 54.00 = 15:24:00 ( 694) 2096120 D40B SRK 7373 Filipová Ivana 61.00 = 15:31:00 ( 692) 681857 H55B SRK 5701 Kulhavý Josef 77.00 = 15:47:00 ( 695) 7204489 H35B SRK 7501 Šklíba Jan 78.00 = 15:48:00 ( 697) 9521 H21B SRK 8001 Krmaš Václav 99.00 = 16:09:00 ( 691) 9798 H65B SRK 4702 Hrobař Rudolf 111.00 = 16:21:00 ( 696) 7204991 D35B SRK 7651 Šklíbová Jana 111.00 = 16:21:00 ( 699) 7203465 D16A SRK 0153 Šklíbová Veronika 114.00 = 16:24:00

SSU SK Severka Šumperk

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 37) 352304 H70B SSU 4302 Ostřanský Josef 44.00 = 15:14:00 ( 449) 2025342 D18B SSU 9950 Zatloukalová Romana 52.00 = 15:22:00 ( 134) 51508 H35B SSU 6301 Valenta Jiří 60.00 = 15:30:00 ( 859) 9480 D21A SSU 8151 Klíchová Jana 64.00 = 15:34:00 ( 232) 1406132 D45B SSU 6091 Králová Zdenka 69.00 = 15:39:00 (1022) 7204982 H35B SSU 7847 Krtička Luděk 70.00 = 15:40:00 ( 802) 52549 H16B SSU 0000 Kaprál Jan 76.00 = 15:46:00 ( 335) 1007536 H21E SSU 8802 Poklop Martin 92.00 = 16:02:00 ( 858) 332966 H21A SSU 8243 Král Václav 144.00 = 16:54:00

STB TJ Stadion Nový Bor

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 197) 7205007 D16A STB 0199 Dolejší Kateřina 146.00 = 16:56:00

STE SK SKI-OB Šternberk

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 988) 2035728 H14B STE 0404 Janků Martin 32.00 = 15:02:00 ( 999) 2080826 H35B STE 7102 Janků Marek 36.00 = 15:06:00 (1003) 2027234 H35B STE 7100 Smolka Martin 40.00 = 15:10:00 ( 998) 1401181 H21A STE 5809 Václavek Tomáš 46.00 = 15:16:00 ( 994) 52503 H21B STE 7607 Fendrych Michal 47.00 = 15:17:00 ( 990) 2027218 H14B STE 0204 Světnický František 52.00 = 15:22:00 ( 986) 52502 D40B STE 7251 Janků Renata 53.00 = 15:23:00 ( 983) 7205017 D14B STE 0252 Marková Ema 55.00 = 15:25:00 ( 984) 7206537 D14B STE 0250 Smolková Sabina 65.00 = 15:35:00 (1125) 2027241 H16B STE 0101 Neumann David 70.00 = 15:40:00 (1002) 2075602 H35B STE 7200 Silnoušek Jiří 72.00 = 15:42:00 ( 982) 2035723 D14B STE 0450 Lukašáková Sára 73.00 = 15:43:00 ( 993) 7202871 H16A STE 0000 Jirka Mikuláš 83.00 = 15:53:00 (1004) 52517 H65B STE 4801 Sklenář Antonín 87.00 = 15:57:00 ( 880) 8276 H45B STE 5902 Neumann Jaroslav 88.00 = 15:58:00 ( 995) 52516 H21B STE 7505 Pudel Jarda 91.00 = 16:01:00 (1000) 7003007 H35B STE 7601 Jašek Petr 100.00 = 16:10:00 (1001) 2049564 H35B STE 7501 Marek Antonín 104.00 = 16:14:00 (1021) 52506 H35B STE 6307 Hepnar Luboš 108.00 = 16:18:00 ( 992) 2032171 H16A STE 0007 Bořánek Michal 119.00 = 16:29:00 (1062) 7203461 D16B STE 0152 Skoupá Vendula 119.00 = 16:29:00 ( 987) 2073721 H14B STE 0208 Doležal Matyáš 124.00 = 16:34:00 ( 985) 52535 D35B STE 7352 Zbraňková Magda 125.00 = 16:35:00 ( 989) 2032192 H14B STE 0202 Lukašák Šimon 128.00 = 16:38:00 ( 996) 51123 H21A STE 9202 Doležel Ondřej 132.00 = 16:42:00 ( 997) 1007547 H21B STE 6501 Skyva Petr 143.00 = 16:53:00 ( 991) 2032142 H14B STE 0207 Svoboda Radek 148.00 = 16:58:00

STH SK Studenec

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 980) 7201776 D18A STH 9958 Kalenská Dominika 91.00 = 16:01:00

SVS Orientklub Vsetín

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1061) 53384 H14B SVS 0200 Koňařík Vít 146.00 = 16:56:00

TAP KOB TRETRA Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 208) 2081352 D45B TAP 7152 Melišíková Radka 47.00 = 15:17:00 ( 315) 2092438 D21A TAP 8153 Znamenáčková Helena 50.00 = 15:20:00 ( 455) 515433 H21B TAP 8808 Hodek Michal 51.00 = 15:21:00 ( 14) 7779702 H20A TAP 9702 Vlášek Jakub 80.00 = 15:50:00 ( 847) 515469 H21A TAP 8610 Zajíc Vítězslav 96.00 = 16:06:00 ( 378) 361961 D16A TAP 0051 Dědková Teodora 98.00 = 16:08:00 ( 109) 7779755 D20A TAP 9755 Šimůnková Gabriela 109.00 = 16:19:00 ( 209) 2080913 H14B TAP 0200 Melišík Martin 114.00 = 16:24:00 ( 396) 416010 D21A TAP 9053 Zamazalová Kateřina 114.00 = 16:24:00 ( 177) 7778511 H21A TAP 8511 Makovský Jakub 118.00 = 16:28:00 ( 158) 232132 D21A TAP 9251 Hermannová Anna 130.00 = 16:40:00 ( 376) 887637 H21B TAP 8902 Černý Martin 137.00 = 16:47:00 ( 12) 232158 D21A TAP 9052 Tihonová Hana 150.00 = 17:00:00

TBM KOS TJ Tesla Brno

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 237) 232732 P3 TBM 0660 Hlaváčová Lucie ?? = ( 62) 7202887 D45B TBM 5855 Kuchařová Ada 33.00 = 15:03:00 ( 249) 53230 H70B TBM 4231 Dufek Jan 34.00 = 15:04:00 ( 863) 232865 D18B TBM 9952 Utíkalová Kateřina 40.00 = 15:10:00 ( 130) 888640 H14B TBM 0411 Milán Jakub 46.00 = 15:16:00 ( 129) 53242 H35B TBM 7227 Milán Pavel 48.00 = 15:18:00 ( 235) 49656 D40B TBM 7258 Hlaváčová Šárka 51.00 = 15:21:00 (1105) 410340 H14B TBM 0404 Ehl Ondřej 58.00 = 15:28:00 ( 394) 515006 D21E TBM 7952 Kozáková Zdenka 61.00 = 15:31:00 ( 102) 410254 H35B TBM 7319 Sedlář Petr 62.00 = 15:32:00 ( 131) 7070007 H16A TBM 0111 Milán Tomáš 67.00 = 15:37:00 ( 185) 49412 D45B TBM 6969 Grycová Jana 73.00 = 15:43:00 ( 333) 53251 H55B TBM 5103 Uhmann Petr 73.00 = 15:43:00 ( 182) 888648 H14B TBM 0406 Gryc Ondřej 74.00 = 15:44:00 ( 200) 53233 H45B TBM 6709 Gryc Jan 76.00 = 15:46:00 ( 103) 446369 D14B TBM 0359 Sedlářová Jolana 77.00 = 15:47:00 ( 317) 53295 H65B TBM 5004 Sponar Jan 77.00 = 15:47:00 ( 196) 7204496 H16B TBM 0003 Rajnoha David 80.00 = 15:50:00 ( 186) 9988889 D18A TBM 9859 Grycová Veronika 95.00 = 16:05:00 ( 138) 7202856 H14B TBM 0326 Lička Adam 100.00 = 16:10:00 ( 181) 995867 H16A TBM 0106 Gryc Vojtěch 101.00 = 16:11:00 (1135) 232032 D14B TBM 0360 Králová Jolana 101.00 = 16:11:00 ( 92) 2042517 H16A TBM 0103 Kligl Radim 105.00 = 16:15:00 (1070) 331291 D16B TBM 0050 Špringlová Kamila 107.00 = 16:17:00 ( 323) 438040 D16B TBM 0051 Boučková Anna 111.00 = 16:21:00 ( 255) 53256 H65B TBM 5003 Zabloudil Pavel 115.00 = 16:25:00 ( 795) 7202882 D16B TBM 0059 Štefková Klára 115.00 = 16:25:00 (1104) 887901 H21A TBM 7701 Ehl Jiří 116.00 = 16:26:00 ( 395) 515009 H21E TBM 8201 Kozák Osvald 122.00 = 16:32:00 ( 104) 7201210 H16A TBM 0010 Sedlář Jan 123.00 = 16:33:00 ( 187) 9101109 D16A TBM 0058 Grycová Kateřina 130.00 = 16:40:00 ( 180) 230679 D35B TBM 7467 Grycová Petra 131.00 = 16:41:00 ( 216) 9101707 D16A TBM 0151 Korpasová Lucie 138.00 = 16:48:00 (1160) 49358 H14B TBM 0401 Doušek Tomáš 138.00 = 16:48:00 ( 236) 515497 D16A TBM 0199 Hlaváčová Anežka 142.00 = 16:52:00 ( 132) 443078 D35B TBM 7475 Milánová Jindřiška 143.00 = 16:53:00

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 391) 886714 H21B TJN 8700 Strachota Petr 41.00 = 15:11:00 ( 392) 2067320 H20A TJN 9700 Šmaus Jan 70.00 = 15:40:00 ( 388) 232502 H45B TJN 7002 Novotný Dušan 72.00 = 15:42:00 ( 387) 2080828 H16A TJN 0106 Adamec Martin 77.00 = 15:47:00 ( 393) 2027204 D55B TJN 6052 Večeřová Ivana 85.00 = 15:55:00 ( 389) 232325 H18A TJN 9901 Novotný Marek 120.00 = 16:30:00 ( 390) 2035701 D16A TJN 0151 Rydlová Adéla 120.00 = 16:30:00

TRI TJ TŽ Třinec

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 57) 53180 P3 TRI 6201 Haltof Jindřich ?? = ( 90) 8667 D20B TRI 9756 Kovářová Tereza 30.00 = 15:00:00 ( 58) 2073677 D45B TRI 6850 Argalášová Gabriela 35.00 = 15:05:00 ( 45) 51461 H14B TRI 0301 Bialožyt Marek 38.00 = 15:08:00 ( 43) 49377 H14B TRI 0200 Haltof Marek 42.00 = 15:12:00 ( 59) 352350 D45B TRI 6957 Ciencialová Bohumila 51.00 = 15:21:00 ( 38) 2060277 H16A TRI 0002 Filipek Sebastian 63.00 = 15:33:00 ( 40) 7202876 H16B TRI 0100 Tuharský Erik 66.00 = 15:36:00 ( 46) 2073753 H18A TRI 9902 Holesz Sebastian 66.00 = 15:36:00 ( 60) 49319 H40B TRI 7401 Cienciala Martin 73.00 = 15:43:00 ( 41) 7200589 H16A TRI 0101 Kovařík Martin 75.00 = 15:45:00 ( 384) 7200587 D45B TRI 6950 Kovaříková Mária 75.00 = 15:45:00 ( 44) 49381 D14B TRI 0251 Mrózek Teresa 85.00 = 15:55:00 ( 55) 49366 H14B TRI 0300 Haltof Adam 88.00 = 15:58:00 ( 48) 1400410 H18A TRI 9801 Cienciala Jan 90.00 = 16:00:00 ( 56) 8659 D50B TRI 6450 Jastrzembská Jarmila 95.00 = 16:05:00 ( 47) 7207348 D18A TRI 9852 Liberdová Jana 97.00 = 16:07:00 ( 702) 140416 D21C TRI 9251 Křesťanová Gabriela 101.00 = 16:11:00 ( 39) 7205020 D16A TRI 0054 Bruková Magda 108.00 = 16:18:00 ( 49) 2073746 D20A TRI 9751 Tesařová Jana 113.00 = 16:23:00 ( 50) 2060276 D20A TRI 9750 Argalášová Kateřina 117.00 = 16:27:00 ( 385) 7200590 H14B TRI 0400 Kovařík Tomáš 118.00 = 16:28:00 ( 52) 49356 H20B TRI 9601 Walach Ondřej 120.00 = 16:30:00 ( 51) 2073724 D20A TRI 9656 Sabelová Markéta 121.00 = 16:31:00 ( 42) 49360 D16B TRI 0150 Warcopová Kateřina 123.00 = 16:33:00 ( 53) 887630 H21E TRI 9301 Argaláš Michal 142.00 = 16:52:00 ( 54) 920676 H21E TRI 9103 Kantor Ondřej 148.00 = 16:58:00

TTR OOB Třebíč

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 718) 515159 H21B TTR 8201 Kříž Lukáš 43.00 = 15:13:00 ( 719) 515158 D21A TTR 8551 Křížová Lenka 68.00 = 15:38:00 ( 720) 7205015 H35B TTR 7901 Věžník Roman 90.00 = 16:00:00

TUR OOB TJ Turnov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1111) 515082 H21A TUR 8406 Kořínek Jindřich 4.00 = 14:34:00 ( 373) 515048 H21A TUR 8501 Holas Ondřej 40.00 = 15:10:00 ( 457) 232726 D18A TUR 9851 Hudská Ludmila 43.00 = 15:13:00 ( 110) 995821 H21E TUR 8801 Hradec Pavel 64.00 = 15:34:00 ( 217) 7003032 H21B TUR 9002 Hyka Jan 65.00 = 15:35:00 ( 21) 9101181 H20A TUR 9701 Wolf Filip 66.00 = 15:36:00 ( 194) 7206529 D18A TUR 9952 Thořová Markéta 67.00 = 15:37:00 ( 319) 800320 H21A TUR 8002 Oma Jakub 72.00 = 15:42:00 ( 68) 7201809 H18A TUR 9904 Thoř Tomáš 74.00 = 15:44:00 ( 114) 1403419 D20A TUR 9751 Linková Alena 77.00 = 15:47:00 ( 167) 1416368 D21A TUR 8951 Dundrová Lucie 78.00 = 15:48:00 ( 253) 7677777 H21E TUR 7603 Baier Martin 78.00 = 15:48:00 ( 32) 1403414 D20A TUR 9753 Roškotová Lucie 83.00 = 15:53:00 ( 61) 888618 H18A TUR 9901 Karatsiolis Kryštof 86.00 = 15:56:00 ( 202) 981821 H21A TUR 8103 Fodor Petr 86.00 = 15:56:00 ( 10) 1840303 H21A TUR 8401 Váňa Martin 94.00 = 16:04:00 ( 20) 51225 H21A TUR 8900 Schulhof Jan 102.00 = 16:12:00 ( 195) 876522 D21E TUR 8650 Krafková Lucie 105.00 = 16:15:00 ( 94) 7202880 D18A TUR 9999 Sokolářová Šárka 107.00 = 16:17:00 ( 166) 500850 H21E TUR 8303 Dlabaja Tomáš 124.00 = 16:34:00 ( 355) 8221 D21A TUR 8750 Jirků Martina 124.00 = 16:34:00 ( 111) 7092626 H21E TUR 8700 Luštický Martin 132.00 = 16:42:00 ( 231) 8628698 H21A TUR 9003 Dragowski Kuba 146.00 = 16:56:00 ( 283) 886823 H21A TUR 9301 Zakouřil Vít 150.00 = 17:00:00

TUV SOK TJ Turnov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1028) 7770011 H60B TUV 4601 Gurka Jiří 77.00 = 15:47:00

TZL SKOB Zlín

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 80) 53831 P3 TZL 0552 Matochová Adéla ?? = ( 81) 53853 P3 TZL 0550 Batani Valeria ?? = ( 82) 53354 P3 TZL 0551 Batani Valentina ?? = ( 84) 2070831 P3 TZL 0502 Pekárek Tobias ?? = ( 120) 2091565 P3 TZL 0451 Mrkvičková Ema ?? = ( 226) 8598 P3 TZL 0403 Hustý Adam ?? = ( 241) 8610 P3 TZL 0504 Martinek Matyáš ?? = ( 282) 2091553 P3 TZL 0400 Šemnický Jakub ?? = ( 285) 2070833 P3 TZL 0404 Novosad Pavel ?? = ( 459) 8605 P3 TZL 0503 Němec Filip ?? = ( 626) 7207028 P3 TZL 0602 Pernička Václav ?? = ( 627) 7207055 P3 TZL 0800 Pernička Martin ?? = ( 929) 8612 P3 TZL 0452 Kolaříková Eliška ?? = ( 947) 51501 T5 TZL 9002 Benroth Jakub ?? = (1156) 53320 P3 TZL 9090 Fialová Tereza ?? = ( 613) 8931 H21A TZL 8301 Krejčík Jiří 20.00 = 14:50:00 ( 119) 515192 H21B TZL 8001 Novotný Jiří 25.00 = 14:55:00 ( 256) 425533 H70B TZL 3613 Láznička Alois 30.00 = 15:00:00 ( 657) 7571221 H45B TZL 5704 Krejčík Zbyněk 30.00 = 15:00:00 ( 885) 331685 D45B TZL 6751 Lázničková Marcela 45.00 = 15:15:00 ( 242) 8933 H40B TZL 6835 Černoch Karel 47.00 = 15:17:00 ( 505) 53353 H14B TZL 0203 Kundrata Jan 50.00 = 15:20:00 ( 625) 7207038 H40B TZL 7336 Pernička Petr 53.00 = 15:23:00 ( 100) 2070844 H55B TZL 5402 Slováček Rudolf 57.00 = 15:27:00 ( 149) 426400 D40B TZL 7352 Chovancová Jana 63.00 = 15:33:00 ( 374) 7203464 H16A TZL 0001 Podmolík Jonáš 71.00 = 15:41:00 ( 191) 219271 H60B TZL 5102 Jelínek Vít 73.00 = 15:43:00 (1046) 53362 H21A TZL 8603 Přibyl Bronislav 74.00 = 15:44:00 ( 228) 7203466 H20A TZL 9701 Podmolík Josef 76.00 = 15:46:00 ( 934) 218979 D40B TZL 7652 Nešporová Barbora 77.00 = 15:47:00 ( 889) 2025335 H18A TZL 9801 Šiška Petr 80.00 = 15:50:00 ( 112) 553455 H21B TZL 9206 Benroth Martin 81.00 = 15:51:00 ( 504) 53360 D40B TZL 7350 Kundratová Jana 83.00 = 15:53:00 (1137) 887934 H21E TZL 9101 Nečas Jiří 84.00 = 15:54:00 ( 656) 52219 D50B TZL 6262 Krejčíková Monika 85.00 = 15:55:00 ( 312) 53897 H35B TZL 5806 Lanc Marian 86.00 = 15:56:00 ( 360) 7204981 D20A TZL 9753 Kavánková Iva 89.00 = 15:59:00 ( 875) 2091546 D14B TZL 0255 Kočová Halina 89.00 = 15:59:00 ( 250) 889320 H20A TZL 9703 Mikel David 90.00 = 16:00:00 ( 354) 1400443 H21A TZL 6915 Podmolík Tomáš 90.00 = 16:00:00 ( 77) 7200901 D16A TZL 0051 Nešporová Alžběta 92.00 = 16:02:00 ( 883) 331193 H45B TZL 6701 Láznička Libor 92.00 = 16:02:00 ( 884) 9200524 H18A TZL 9901 Láznička Václav 92.00 = 16:02:00 ( 833) 1400424 H35B TZL 7801 Mašláň Jakub 94.00 = 16:04:00 ( 133) 53368 H45B TZL 6309 Láznička Robert 96.00 = 16:06:00 ( 115) 8411 H21A TZL 7007 Pekárek Evžen 98.00 = 16:08:00 ( 227) 8930 D60B TZL 5254 Horynová Eva 101.00 = 16:11:00 ( 458) 2091555 D18A TZL 9951 Tichá Veronika 101.00 = 16:11:00 ( 238) 52223 D21A TZL 7653 Pekárková Eva 102.00 = 16:12:00 ( 142) 53837 D50B TZL 6351 Koláriková Irena 103.00 = 16:13:00 ( 163) 2032161 D20A TZL 9754 Chovancová Zuzana 107.00 = 16:17:00 ( 229) 7170894 D21E TZL 9453 Jeřábková Jitka 107.00 = 16:17:00 ( 203) 1396260 H65B TZL 4902 Jelínek Petr 109.00 = 16:19:00 ( 876) 515174 H21E TZL 8131 Smola Michal 110.00 = 16:20:00 ( 454) 8924 D14B TZL 0257 Šuráňová Pavlína 111.00 = 16:21:00 ( 313) 2091544 D14B TZL 0253 Tichá Marie 115.00 = 16:25:00 ( 16) 995797 H21E TZL 8508 Dlabaja Štěpán 118.00 = 16:28:00 ( 210) 52340 H21B TZL 8601 Polášek Jan 121.00 = 16:31:00 ( 882) 2091549 H14B TZL 0202 Bartík Filip 122.00 = 16:32:00 ( 225) 436954 D16B TZL 0152 Čeleďová Justýna 127.00 = 16:37:00 ( 190) 7203458 D16B TZL 0058 Kundratová Lucie 133.00 = 16:43:00 ( 861) 53339 D21A TZL 8181 Slováčková Věra 140.00 = 16:50:00 ( 137) 218977 H14B TZL 0201 Chovanec Václav 144.00 = 16:54:00 ( 790) 53313 D21A TZL 7979 Mašláňová Hana 152.00 = 17:02:00 ( 860) 2084933 H21A TZL 8002 Slováček Tomáš 156.00 = 17:06:00

UOL SOB Olomouc

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 325) 420402 P3 UOL 6900 Said Mahmoud ?? = ( 703) 52466 P3 UOL 6452 Štrajtová Zuzana ?? = (1065) 2069100 H40B UOL 7004 Kašpar Jaroslav 39.00 = 15:09:00 (1124) 352323 H70B UOL 4602 Gottfried Jan 46.00 = 15:16:00 ( 87) 52476 D45B UOL 6653 Šimková Hana 49.00 = 15:19:00 ( 247) 2032169 D45B UOL 6951 Kašparová Ivana 67.00 = 15:37:00 (1127) 301552 H40B UOL 7007 Horčička Petr 67.00 = 15:37:00 ( 353) 52448 H60B UOL 5301 Navrátil Antonín 75.00 = 15:45:00 ( 136) 52478 H50B UOL 6501 Pernica Jiří 77.00 = 15:47:00 ( 85) 52733 H50B UOL 6503 Šimek Roman 81.00 = 15:51:00 ( 116) 2059758 D18A UOL 9950 Janošíkova Tereza 85.00 = 15:55:00 ( 86) 52729 H16B UOL 0104 Šimek Štěpán 86.00 = 15:56:00 ( 793) 681853 H35B UOL 7500 Binar Robert 88.00 = 15:58:00 (1031) ? H16B UOL 0000 Prachař Matouš 90.00 = 16:00:00 ( 794) 1398997 D14B UOL 0452 Binarová Adéla 97.00 = 16:07:00 (1126) 301553 D21C UOL 8650 Fidrmucová Linda 99.00 = 16:09:00 ( 8) 682370 H18A UOL 9919 Horčička Vít 118.00 = 16:28:00 ( 316) 2090849 H18B UOL 9801 Chaloupka Josef 131.00 = 16:41:00

VBM VSK Mendelu Brno

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 921) 7204512 P3 VBM 7301 Lička Lukáš ?? = ( 915) 53223 D45B VBM 6555 Jemelíková Lada 31.00 = 15:01:00 ( 913) 361990 D21A VBM 9353 Chmelíková Zuzana 36.00 = 15:06:00 ( 920) 7201772 H55B VBM 6000 Hirš Libor 45.00 = 15:15:00 ( 919) 49558 H55B VBM 5329 Hanzl Vlastimil 51.00 = 15:21:00 ( 914) 7201756 D45B VBM 7079 Hiršová Marcela 55.00 = 15:25:00 ( 917) 553285 H21A VBM 8103 Mazal Zdeněk 66.00 = 15:36:00 ( 916) 53306 D55B VBM 5754 Dokoupilová Zuzana 77.00 = 15:47:00 ( 918) 2011839 H21A VBM 8002 Henek Vladan 136.00 = 16:46:00

VIC OB Vizovice

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1067) 52293 T5 VIC 6901 Sadílek Martin ?? = (1068) 53122 P3 VIC 0151 Sadílková Iva ?? = (1069) 416050 P3 VIC 7055 Sadílková Lenka ?? = ( 306) 2451515 H45B VIC 6808 Gola Miroslav 34.00 = 15:04:00 (1035) 1006616 D18B VIC 9898 Kůstková Daniela 34.00 = 15:04:00 (1034) 7205562 H40B VIC 6403 Kůstka Marek 37.00 = 15:07:00 ( 506) 2073711 D18B VIC 9959 Slovenčíková Eliška 38.00 = 15:08:00 (1159) 52349 H21B VIC 8931 Panovec Jan 113.00 = 16:23:00 ( 307) 7201818 D16A VIC 0162 Golová Tereza 134.00 = 16:44:00

VLI Slavia Liberec orienteering

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 587) 1969696 H21A VLI 8901 Kobr Tomáš 18.00 = 14:48:00 ( 829) 1302790 H21E VLI 8800 Škoda Jakub 116.00 = 16:26:00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 912) 2042514 H16A VPM 0002 Hasman Ondřej 103.00 = 16:13:00 ( 911) 2060400 H16A VPM 0001 Hašek Jan 113.00 = 16:23:00

VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 701) 2067391 H20A VRB 9606 Matuš Vojtěch 60.00 = 15:30:00 ( 700) 436946 H21B VRB 7201 Klech Richard 63.00 = 15:33:00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 23) 2025354 H18A VRL 9802 Starý Ondra 70.00 = 15:40:00 ( 26) 2017678 H14B VRL 0301 Štregl Matyáš 130.00 = 16:40:00

VSP USK Praha

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 780) 2032107 H14B VSP 0406 Průša Dominik 36.00 = 15:06:00 ( 782) 553437 H40B VSP 7310 Průša Michal 51.00 = 15:21:00 (1098) 9101108 H21B VSP 7000 Bořánek Petr 69.00 = 15:39:00 ( 783) 53160 D40B VSP 7256 Průšová Markéta 73.00 = 15:43:00 ( 784) 9102142 D21A VSP 7450 Svobodová Jitka 86.00 = 15:56:00 (1167) 331064 D16B VSP 0150 Horáková Barbora 97.00 = 16:07:00 ( 781) 2020707 H16A VSP 0102 Průša Kryštof 115.00 = 16:25:00

VZA Slávia ŽU Žilina

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 941) 416591 H21A VZA 9301 Kuriak Jakub 92.00 = 16:02:00

ZBM SK Žabovřesky Brno

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 462) 7205034 P3 ZBM 1101 Podhrázský Tomáš ?? = ( 943) 9201067 P3 ZBM 0505 Zřídkaveselý Adam ?? = (1163) 8010108 P3 ZBM 8485 Uhnavá Markéta ?? = ( 464) 7030567 H21A ZBM 6708 Přikryl Petr 2.00 = 14:32:00 ( 473) 1111187 H21A ZBM 8721 Zháňal Jan 6.00 = 14:36:00 ( 482) 232343 H21B ZBM 9104 Kazda Adam 19.00 = 14:49:00 ( 476) 995810 H21A ZBM 8928 Zimmermann Jakub 26.00 = 14:56:00 ( 472) 995883 H21B ZBM 8707 Bialožyt Michal 27.00 = 14:57:00 ( 493) 331027 D18B ZBM 9862 Chroustová Šárka 36.00 = 15:06:00 ( 488) 331025 D21A ZBM 9457 Chroustová Lenka 42.00 = 15:12:00 (1164) 8000013 H35B ZBM 7606 Šafek Jiří 42.00 = 15:12:00 ( 500) 122 D18B ZBM 9952 Malivánková Eva 44.00 = 15:14:00 ( 494) 2059757 H18A ZBM 9901 Hlaváč Ondřej 50.00 = 15:20:00 ( 469) 51765 D21A ZBM 8459 Tvarůžková Petra 62.00 = 15:32:00 ( 461) 1400432 H14B ZBM 0200 Coufal Jáchym 70.00 = 15:40:00 ( 481) 995802 H21E ZBM 9103 Švirák Ondřej 74.00 = 15:44:00 ( 491) 1007533 D20A ZBM 9757 Odehnalová Tereza 75.00 = 15:45:00 ( 463) 49398 D45B ZBM 6251 Hrušková Lenka 77.00 = 15:47:00 ( 492) 7200360 H18A ZBM 9801 Hirš Otakar 78.00 = 15:48:00 ( 489) 7200367 D20A ZBM 9651 Hiršová Gabriela 79.00 = 15:49:00 ( 820) 7200341 D21E ZBM 8966 Kabáthová Eva 79.00 = 15:49:00 ( 499) 897355 D18A ZBM 9951 Firešová Markéta 81.00 = 15:51:00 ( 484) 515462 H21E ZBM 9302 Brlica Pavel 82.00 = 15:52:00 ( 475) 515450 D21E ZBM 8888 Hlavová Hana 83.00 = 15:53:00 ( 466) 703370 D21A ZBM 7951 Gebauerová Jana 84.00 = 15:54:00 ( 467) 9920011 H21B ZBM 8100 Hikl Tomáš 87.00 = 15:57:00 ( 487) 2020737 D21E ZBM 9452 Tužilová Magdaléna 91.00 = 16:01:00 ( 486) 7200316 D21E ZBM 9353 Koporová Petra 95.00 = 16:05:00 ( 483) 886812 H21E ZBM 9202 Mokrý Stanislav 98.00 = 16:08:00 ( 490) 9201063 H20A ZBM 9711 Kelbl Vladimír 100.00 = 16:10:00 ( 545) 1003623 H21E ZBM 9005 Nykodým Miloš 106.00 = 16:16:00 ( 501) 1400403 D18A ZBM 9956 Odehnalová Klára 109.00 = 16:19:00 ( 460) 410338 D16A ZBM 0060 Auermüllerová Anna 112.00 = 16:22:00 ( 468) 9111118 D21E ZBM 8350 Hiklová Natalia 113.00 = 16:23:00 ( 479) 911220 H21E ZBM 9101 Zimmermann Štěpán 120.00 = 16:30:00 ( 470) 49690 H21A ZBM 8511 Drábek Jan 122.00 = 16:32:00 ( 498) 2088141 H18A ZBM 9907 Dekrét Jakub 122.00 = 16:32:00 ( 465) 2067240 H21B ZBM 7902 Finstrle Luděk 127.00 = 16:37:00 ( 485) 9005227 D21E ZBM 9350 Šimková Johanka 127.00 = 16:37:00 ( 828) 515488 D21E ZBM 8989 Hlavová Jindra 131.00 = 16:41:00 ( 497) 2054641 H18B ZBM 9904 Král Jan 135.00 = 16:45:00 ( 478) 416329 D21A ZBM 8954 Hendrychová Zuzana 138.00 = 16:48:00 (1057) 995849 H21E ZBM 9300 Chloupek Adam 138.00 = 16:48:00 ( 942) 101 H21B ZBM 7207 Zřídkaveselý Libor 141.00 = 16:51:00 ( 474) 681876 H21A ZBM 8833 Bořil Tomáš 142.00 = 16:52:00 ( 471) 219242 H21B ZBM 8512 Kožoušek Adam 145.00 = 16:55:00 ( 477) 995814 D21A ZBM 8951 Mádlová Věra 148.00 = 16:58:00 ( 496) 410331 H18B ZBM 9903 Říčný Vojta 151.00 = 17:01:00 ( 480) 888891 H21E ZBM 9102 Bravený Vít 154.00 = 17:04:00 ( 495) 9201065 H18B ZBM 9902 Komenda Jan 155.00 = 17:05:00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1141) 361929 P3 ZLH 7050 Novotná Jitka ?? = ( 212) 52763 D65B ZLH 4850 Novotná Ludmila 42.00 = 15:12:00 ( 819) 331363 D18B ZLH 9851 Novotná Klára 48.00 = 15:18:00 ( 71) 2020722 H14B ZLH 0301 Novotný Erik 56.00 = 15:26:00 ( 69) 7001234 H45B ZLH 7001 Novotný Tomáš 90.00 = 16:00:00 ( 70) 331514 D16B ZLH 0051 Novotná Tereza 99.00 = 16:09:00 ( 206) 352318 H65B ZLH 4801 Babák Jiří 99.00 = 16:09:00 ( 213) 52762 H65B ZLH 4800 Novotný Stanisl 105.00 = 16:15:00

ZPV KOB ZPV Prostějov

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 796) 52582 D45B ZPV 7076 Křečková Petra 39.00 = 15:09:00 ( 356) 52596 H50B ZPV 6425 Dokoupil Vojtěch 49.00 = 15:19:00 ( 31) 206496 H14B ZPV 0201 Jirka Matyáš 54.00 = 15:24:00 ( 30) 52427 D45B ZPV 6553 Jirková Renata 59.00 = 15:29:00 ( 898) 231248 H50B ZPV 5706 Jaroš Vojtěch 73.00 = 15:43:00 ( 879) 2070842 H16B ZPV 0001 Karásek Adam 88.00 = 15:58:00 ( 377) 1400440 H65B ZPV 5100 Pilc Oldřich 91.00 = 16:01:00 ( 899) 52654 D50B ZPV 6666 Jarošová Petra 101.00 = 16:11:00 ( 351) 52869 H75B ZPV 4012 Kroupa Jaroslav 111.00 = 16:21:00 ( 878) 2092440 D35B ZPV 6970 Karásková Marcela 133.00 = 16:43:00

ZVO OB SK Zvole

28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 358) 428232 P3 ZVO 6601 Zimmer Jiří ?? = ( 359) 428220 D50B ZVO 6451 Zimmerová Lenka 97.00 = 16:07:00 ( 357) 897354 H16B ZVO 0001 Zimmer Jan 98.00 = 16:08:00